• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 yardım !!!!!!!!!!!!!!!

Cevap: Pa80 yardım !!!!!!!!!!!!!!!

senin orgta aynı ses varmı önemli olan o oktavlarla oyna belki arkadaşın orgunda tuş hassasiyeti vardır sample farklıdır daha bir sürü sebep var pa 80 kullanmadım

Saksafonu mono olarak kullanmış çalan arkadaş.Ayrıca pitchbende yüklenmiş birkaç yerde.Sanırım şarkı mü'den çalınmış.

banada fa gibi geldi

sağolun arkadaşlar bugün de biraz uğraşalım bakalım programda çalsaydım iyi olurdu arkadaşları mest ederdik ama geçti artık yine de cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler hepiniz sağolun

bu şarkı Mi den çalındı kardeşim transpoze Re üzeri çalıyorsan +2 Mi karar ise Naturel çalacan :) ayrıca sen hangi sesten okuya biliyorsan ona göre çal :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

inş sorunu tam olarak cözersn kardsm ama aynı duyguyu vercm dıye ugrasma bnce sarkıyı kendin gıbı tam çal gerisı gelr zaten hem herkes aynı duyguyu veremez zaten o anki ruh haline bağlı bıse

duygu olmadan müzik olmuyor ama dostum arkadaş çok duygulu çalmış parçayı tahminim mono çalmış ama çok ince bir ayar çekmiş