• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 256 ram ile ilgili bilenlerden teknik yardım

onurtokur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa 80
256 ram takıldı dtl den geldiğinde 16dk açıktı . çok set deneyince bi format atayım temizlensin dedim formatladım ama şimdi userdk 16 yok. os201 ve res201 yüklememe rağmen olmuyor . Bilenlerden yardım bekliyorum:(

Cevap: Pa800 256 ram ile ilgili bilenlerden teknik yardım

Merhabalar arkadasım senin yükledigin os 8 dk dır os 16 dkyı yüklersen problem çözülür globala basılı tut calibrasyom ayarı çıkacak onu yap forumu biraz gezersen aradıgın herseyı bulursun kolay gelsin

intro1e basılı tutarak orgu ac sistemi yukle sitem yukledikten sonra orgu ac global tusunu basılı tut cıkan sayfada ekran ayarını yap kolay gelsin

alıntıdır raporsuzdan

Moderatör tarafında düzenlendi:

lütfen dikkat:
256 mbyte desteklemez bu verilen linkteki os.
lütfen dtl ile irtibata geçin ve sizin alete ait os.nin yedeğini isteyin.

Ya bende taktiracam ama bu os isi karisik org icin os yaziyorlar sadece onu yükleyebilirsin benim anladigima göre. Musicstore kölnde erkan bey de takiyor 350€ ve os yaninda veriyorum dedi bu dtl niye os vermiyor anlamadim gitti her os yükleyisimde adamlari aramam lazim iyi degil aslinda bu ya. Misal dügündesin caliyorsun birden os kafayi yiyor yeniden yüklemelisin normal sartlarda 45dk hal edersin ama os yoksa eyvah eyvah dersin ne yapsam acaba.3 set var birinde ritimler iyi sesler berbat öbüründe o eyi bunu kombination anca taktirilinca olur nedsem bilmiyorum hakan abiyle bi konusayim dtl den os verirse yükleyeyim vermese musicstore kadar gidecem artik onlar veriyor.