• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Bomba Ritimler Romanlar 2013 seco_35

Cevap: Pa800 Bomba Ritimler Romanlar 2013 seco_35

Milleti bir olup keklemeye çalışmayın ayıptır! Bu ritmlerin çoğu bende var. 256 ram taktırdıktan sonra diğer roman setleri inceledim beğendiğim ritmleri emo setime ilave ettim. Yani bu rimler piyasada var.....

bu set ıcın bana ulasabılırsınız orkestrakardelen@windowslive.com

satıyomusun alıyomusun arkadaş.. satıyosan set sahiplerindenmisin.. yoksa sen aldında setin parasınımı çıkarmaya çalışıyorsun anlamadım .. yani sorma tarzımın kusuruna bakma
burada set satışı izinsiz yapılamaz..

arkadaslar parali set almayin ayrica 256mb hasretim seti var ben bir siteden indirdim dileyen olursa paylasirim onun icinde bu ritimler mevcut ki zaten piyasadada mevcut

Milleti bir olup keklemeye çalışmayın ayıptır! Bu ritmlerin çoğu bende var. 256 ram taktırdıktan sonra diğer roman setleri inceledim beğendiğim ritmleri emo setime ilave ettim. Yani bu rimler piyasada var.....

valla varsa paylaşın bu seti paralı satıyolar ben burda satmıyorum demo koydum ama aldım yani ritimler piyasada yok

arkadaslar parali set almayin ayrica 256mb hasretim seti var ben bir siteden indirdim dileyen olursa paylasirim onun icinde bu ritimler mevcut ki zaten piyasadada mevcut

valla ben çok denedim bu ritimler piyasada yok

set güzel ücretli olduhu belli zaten çünki bu tarz ritimleri hiç set kolay kolay bulamazsınız :)

yok zaten abi piyasada ben inanmıyorum kimseye bu set yok kimsede

ben burda set satışı yapmıyorum demo koydum ama seti parayla aldım kim ne derse desin on numara ritimler piyasada yok iyi dinlemeler

seco gene ortalıgı karıstırdın bide anlamadıgım bu rıtımler hasret ve erconun rıtımlerı dıosn ama setı anıldan aldın hasrete de anıl mı set yaptı onu anlamadım

bu set piyasa bundan iyisi var bende bi video atçam youtubeye paylaşçam izlersiniz sonra karar verirsiniz piyasamı diilmi bende alası var 1 senedir uğraşıp yaptım bir set üstüne :D

paylsıremısın kardesım eger özel set deglse bızde faydalananım