• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Bomba Ritimler Romanlar 2013 seco_35

Cevap: Pa800 Bomba Ritimler Romanlar 2013 seco_35

ben bişey demedim kim ne varsa paylaşsın beni ilgilendirmez ben verdim parayı aldım kimin ne yaptığı umrumda değil buraya set satışı deil demo amaçlı açtım bu konuyu

Önemli olan ritimin orgun üzerinde nasıl çıktığı değil....acaba tesisatta nasıl çıkıyor oda var şimdi..şimdi bu setteki ritimler org hoparlorunden yazıldıysa tesisatta kötü çıkar başımıza bu olay çok geldi ondan diyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Önemli olan ritimin orgun üzerinde nasıl çıktığı değil....acaba tesisatta nasıl çıkıyor oda var şimdi..şimdi bu setteki ritimler org hoparlorunden yazıldıysa tesisatta kötü çıkar başımıza bu olay çok geldi ondan diyorum

neden..tesisatta yazınca aynı kitlerle yazılmıyo mu ?
orgun hoparlörü ne alaka ?
sen aynı soundu aynı tonu aynı sampleyi kullanıyosun yani mantıken..

Bekleyin bekleyin az kaldı... :D TMI set son sürat geliyor

valla bu ritimler tesisata da bomba gibi gelin canlı çalıyım dinleyin oynatmayan adamı oynatır rahat olsun herkes amma da dert oldu size ritimler herkesin keyfi farklı ben para verrim alırım başkası almaz beğenmez insanoğlu bu ben burda demo paylaştım konu farklı yerlere gitti

Herkes bir kafadan yazmış arkadaşlar... Sercan buraya demoyu koymuş demolarına yorum yapsak ne olur ...Yok satıyor yok satmıyor...Ben bu delikanlıyı biliyorum Sercan paylaşımcı bir insandır ama para vermiş almış...Bu adam öğrenci arkadaşlar. Öğrenci başına para vermiş alıyorsa sizlerde pek ala bunu yapabilirsiniz..Şimdi set paylaşılıyor lütfedip kaç kişi görüşünü belirtiyor kaç kişi lütfedip bir iki kelam yorum yapıyor...Al -kaç gibi setler buradan alınıyor nedense bir iki kelam yazılmıyor...İyi ise de yorum yazın kötü ise de yazın ki insanlar şevklensin..Bendede pa500tr var...İki tane set paylaşımı yaptım ordan biliyorum boşuna yazmadım bu lafları...Yolun açık olsun Sercan ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne desem bilmiyorum ömer abi gerçekten yazdıklarını sonuna kadar destekliyorum doğrudur pa500 için neler yaptığımı biliyosun şimdide dediğin gibi lise son öğrencisiyim bi set aldık on numara riitmler demo yaptım koydum pişman oldum ben bu seti pazarlamıyorum çalmama bakın dinleyin yorum yapın iyi mi kötü mü bu yaşıma göre diye koydum ama konu çok farklı yerler geldiçok teşekkğr ediyorum tekrar hataya selamlar.

konu mantıhı değişmesin arkadaşlar demo koyup paylaşmak istemiş bu kadar

baştada söyledim demoyu dinleyin yorum yapın :)

neden..tesisatta yazınca aynı kitlerle yazılmıyo mu ?
orgun hoparlörü ne alaka ?
sen aynı soundu aynı tonu aynı sampleyi kullanıyosun yani mantıken..

Ozaman git dene gör ben ne diyim sana :) ben kafadan konuşmuyorum yaşadığım şeylerden örnek veriyorum