• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 CYM-USB.SET

Cevap: pa800 CYM-USB.SET

PayLasım İcin Tesekkurler.

tesekkurler

seet viruslu!!! sakin yuklemeyin ,eset smart nod 32 virus uyarisi verdi..

seti bilmem link inmiyor zatem ama linkte virüs var.

arkadaşlar set de vürüs yok siteden gegelen exe adlı dosyada virus var o önce indiğinden onu virus algılıyor seti indirdim sorun yok saygılar

ARKADAŞLAR BU SET VİRÜSLÜ.SAKIN İNDİRMEYİN.klavurt 24 arkadaşım.eline sağlık ama set virüslü.lütfen paylaşımlarımızı kontrol ederek paylaşalım

Arkadaşlar Set virüs uyarısı veriyo ...Dikkat...

beyler ne virusu bir allahın kuluda yardım etmiyor hayır benden olsun size sitenin indirme tanıtımını yapacağım eğer yanılmıyorsam sizde de otomatik indirme yapan bir exe dosyası iniyor set diyor ama exe ve onu virüs algılıyor şmdi tarif edeceğim bir uygulama ile seti çok başarılı indirebileceksiniz başlıyoruz ilk işimz sayfayı açıyoruz geri sayım başladı demi hemen altında işaretli bir uygulama var adı da use download acceleratör adılı yeri kaldırın işareti ve direk set iniyor bana duanızı eksik etmeyin bu olaya biri çözümünü bulur diye bekledim ama kimse bakmadı saygılar....

set virüslü. indirmeyin.ve bu tip setleri lütfen siteye koymayın

teşekkürler