• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 CYM-USB.SET

Cevap: pa800 CYM-USB.SET

yönlendirilen yerde virüs var.yeniden temiz bir yere atarsanız sevinirim.saygılar.

seti yüklemek isteyen arkadaşlar SET YÜKSEK ORANDA VİRÜSLÜ DİKKAT...

Seti viruslu sananlar yüklemeyin bitsin ya bu ne yaaa indiren indiriyor
gelen gercen virus diyor indirmesini bilen yok

SAYIN arkadaşlar sonkez diyorum bunu yapın bir uygulama var adı da use download acceleratör adılı yeri kaldırın işareti ve direk set iniyor bana duanızı eksik etmeyin bu olaya biri çözümünü bulur diye bekledim ama kimse bakmadı saygılar....

seti indirmede sorun yok set iniyor fakat avast virus programım yüksek oranda virus tespit etti ve bende sildim saygılar

seti indirip yükleyip sorunsuz çalıştıran hiç oldumu acaba...??

yoksa birileri millet bu seti indirip kullanmasın diyemi vuruş var diyor anlayamadım..???

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili klavurt24 kardeşim setinii virusten temizledim yanlız bu set neden tam değil favori 1 ve usr 1 2 3 ritimler var padlerin hiçbiri çalışmıyor emeğine saygı duymak isterim isterim fakat setin yarısını yüklenmiş sanki yine yarısı için teşeşkkür ederiz eğer tam seti paylaşırsan yanlız 64 ram olarAk tabii memnun kılarız SETİ YÜKLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYRULUR SET DENENMİŞTİR

sevgili klavurt24 kardeşim setinii virusten temizledim yanlız bu set neden tam değil favori 1 ve usr 1 2 3 ritimler var padlerin hiçbiri çalışmıyor emeğine saygı duymak isterim isterim fakat setin yarısını yüklenmiş sanki yine yarısı için teşeşkkür ederiz eğer tam seti paylaşırsan yanlız 64 ram olarAk tabii memnun kılarız SETİ YÜKLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYRULUR SET DENENMİŞTİR

e casty hocam....setin vurusten temizlenmiş hali yuklu değil ki... setin vurusten temizlenmiş halini yukleyebilirmisin...??

arkadaşlar set virüslü falan değil; indirme sayfasına girdiğinizde aşağıda Accelerator ............ diye başlayan seçeneğin Tik'ini kaldırın ve öyle yükleyin...normal yükleniyor...indirdiğinizde virüs testinden geçirin tekrar ve deneyin...denedim; yarım yamalak bir set...içini doldurmanız gerekiyor...

sette virüse rastlamadım hiç bişeyi olmayana ilaç gibi gelir bence başarılı emeğine sağlık kardeşim...