• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 dmr 2016 set !!!!!

Cevap: Pa800 dmr 2016 set !!!!!

Ellerine sağlık paylaşım için teşekkür ederim. Güzel ve düzenli bir set denedim çok iyi.Birde Uğur Demirel özelden mesaj atmıştım gördün mü?

tesekurrlerrrrrrrrrrrrrr

saol uğurcum neler değişik acaba ayrıntılı söyleseydin genelde hep aynı ritimler mevcut oluyor ama yinede teşekürler düşüncen yeter....

Eyvallah Ugur kardesim sagolasin emegine yügreyine saglik ..

Saygilar

ONUR

kardeşim seti denedim ve drum kitler çalışmıyor sanki ritimleri çekmişsin toplamışssın drum kitleri ayarlamadan paylaşmışssın gibi ve ensturman sesleri çok kofti beğenmedim olmamış setin

kardeşim seti denedim ve drum kitler çalışmıyor sanki ritimleri çekmişsin toplamışssın drum kitleri ayarlamadan paylaşmışssın gibi ve ensturman sesleri çok kofti beğenmedim olmamış setin

daha gecen gun yukleyıp kullandım hıc ole bişe yok .daha ıyısı varsa sen paylaş.istersen emo2 usb tati usb doruk usb de var

Kardeşim set in Kitleri olmamış bende yükledim sorunsuz yüklendi kapattım açtım ve aynı drum kitler aynı çalışmıyordu ve sesler de Arızalıydı birtek bende mi oldu bu anlamıyom ve setin arızalı oldugu nu düşündüm diğer arkadaş larda sorun yoksa ne yapmam gerek bari yardım edin pa800 256 mb v2 alet 16 dk yüklü nedir bu seti okuma ma sebebi bu arada arkadaş emo 2 tati falan diyon onlar 3x seti değilmi pa800 için varsa Paylaş bize indireyim kilitli olmayanı saygılar