• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

Cevap: pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

denicem inşallah güzeldir
bi çok set kullandım ama herpisnde mutlaka bi eksik çıkıyo yinede teşekür ederim karşılıksız paylaştığınız için saygılar

Paylaşım için tşkler..

set için teşekkürler.saund olarak en iyisi diyebilirim.yalnız 2012 çalışmalarınıda bekliyoruz.ALLAH RAZI OLSUN..

Su ana kadar tum setleri denedim desem yeri ama bu set super otesi nekadar tesekkur etsem azdir allah sizden binkere razi olsun...

teşekürler ersin bey.sağolun.ayrıca bu sette bize ulaştırmada ve sitede paylaşımda emeği gfeçen arkadaşlarada,sitemizede teşekürler.slm.

set için teşekkürler.saund olarak en iyisi diyebilirim.yalnız 2012 çalışmalarınıda bekliyoruz.ALLAH RAZI OLSUN..

bir kaç güne gelecek kardeşim set.....sağol

ersin abi su setlerinin boyutunu ve ismini bi eklermisin kafam karisiyor kactane set paylastin onu merak ediyorum cünkü sayfada ki set eskisinin eskisimi onun cözemedim ondan tesekürler

kardesim ben yorumlari okudum seti simdi indiriyorum.bakmama bile gerek yok.simdiden cok tesekkur ederim.... eline ve yuregine saglik..

paralı usb lerden bile tam anlamıyla memnun değiliz ki.... paralı usb...alanlar bile kendine göre eksik gördüklerini parasız setlerden alıp kendi setlerine eklemiyorflarmı da.... dengesiz dengesiz konusup eleştiri yapıyor bazı arkadaşlar anlamadım......Ersin hocam.. parasız set yapmış sunmus begendiğini sesi veya ritmi al kullan..yada baska setlerden begendiklerini bhu sete al kullan bu seti kendi setin yap...

abi set çok almuş eline sağlık,vahte çeşitlemesine ek yaparsanız sevinirim...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri