• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

Cevap: pa800.ersin eren.erso,2011.yeni ve düzenli set

yüklediğim en iyi set bu sitedeki herşeyi denedim herbirinde ayrı güzellikler var ama bu sette her istediğini bulabiliyorsun düzenli . Biraz rtimlerin yerleri ve sesler daha düzenli olduğunda usb keyfine varılacak bir set. paylaşan da hazırlayanda da editleyendende ALLAH razı olsun. Bu seti geliştirirseniz sevinirim. Daha cok bar tipine çevrilebilir. Kolay gelsin hayırlı çalışmalar

Ben set yapmaktan falan anlamam.Yapamamda.Ama kendimi orta halli set değerlendirmesi yapabilecek durumdayım diye düşünüyorum.Ben bu seti yüklediğimde seti incelemek için çok vakit harcadım.Fakat inanın bu set besburv3.nyanından bile geçemez.Karalamak için değil sonuçta emek harcanmış saygım var ama asla bu seti makinama yüklemem.

Kendime acaba ben dinleme algılama özürlümüyüm demekki bendeki seti yükleseler ağzı açık kalırlar diye düşünmüyor değilim.

Buraya yüklenen setlerin ne bir düzeni var nede ritim ve seslere rahat ulaşılabilir görüntüsü var.İki tane yaylı üzerine oynama yapıp iki tane ritime efekt ekleyip sırf bir ses yada iki ritim güzel diye bütün seti övmek bence bizler için zaman kaybı.
Ben buakşam elimdeki seti aynı bu forma yükleyeceğim.Elimdekini paylaşacağım.Kendi setimi çalarken ersin erenin bu setini neden beğenmediğimi anlayacaksınızdır.

Sakın art niyet düşünmeyin.Ben kendi yorumumu yaptım.Buakşamda bu formda kendi setim olmayan ama kullandığım seti sizlerle paylaşacağım.

Çok talihsiz bir yorum olmuş. Hiç kimse bir başka kimseyle, hiçbir sette başka bir setle değerlendirilmemeli. Her setin tadı farklı olmalı ki; farklı kullanıcılara hitap etsin. Yoksa kulak zevki denen şey nedir?
Sitede set dolu. Herkes beklentilerine göre bir set yükler. Anlıyorsa kendi zevkine göre düzenler. Olay budur. Burada kimse setini bir başka kimsenin setinin yanından geçirme gibi iddiası yoktur.
Saygılar.

setini denedim on puan sadece zurna keyifli degil edi falan olsa cok daha oturur

arkadaşlar indirdim yükledim ve denedim..gerçekten üzerinde emek ve zaman harcanmış bir çalışma olmuş.her şey derli toplu yerli yerinde..saundlar çok güzel.ritmler dolgun ve kullanışlı.

EMEĞİ GEÇEN DOSTLARA TEŞEKKÜRLER....

Admin bu seti sabit konulara taşıyabilir , gelişmesini hep beraber sağlayabiliriz.

Set gerçekten harika olmuş , emeği geçen herkese aşta Ersin beye , Sonra tabiki platformdan dolayı TRAKYA MÜZİK ailesi teşekkürler....

ersin baba setin 10 numara bravo

simdiye kadar bu sette kaldim cok güzel üzerine daha cok seyler eklenirse tam 10 numara olacak

Cok cok sagol Usta

Ersin Bey Sete çok emek vermişsiniz.sayenizde düsenli bir sete kavuşmuş olduk.Çok teşekürler.sette pad sesleri sınırlı, tuf kaval eksik ,edi zurna yok,düğüncüler açısından bir kaç tanede yöresel ritim eklenince set olayı sona erer.Tekrar teşekürler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri