• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Ex Tr Tanıtım

Cevap: Pa800 Ex Tr Tanıtım

korg arablar için ozel uretmiş bunu tr için değil

arkadaşlar bencede kendi adıma konuşuyorum saçmalık
eşeğe altın eyer vurmuşlar eşek yine eşek
hadi ram 128 olsa yada üzerinde mp3 board lı çıksa yine belki birşeyler olur
ama değişen ne ? renginin beyaz olması yada diğer başka bir renk olması
ne fark eder önemli olan kullanışlı olması ve özellikleri bunlarda aynı olduktan sonra pek piyasada tutulacağını sanmıyorum bende pa800 kullanıyorum
ve beyazıyla değiştirmek aklımın ucundan bile geçmedi
piyasadaki fiyat konusundada hiçbir değişiklik olacağını sanmıyorum

arkadaşlar cihazı yakından takip ettiğim için bilgilendirmek istiyorum ben vega siparişi verdiğim dönemlerde yok macit pa800ex çıkmış onu al dedikleri zaman bizzat gidip cihazı inceledim içerisinde arap ritimler var mesela saidi zaffa katakofty fox sudassi ırak iran suriye ve arab ritimleri var orjinallerde ayrıca en önemli farklardan biri ekran ekranda sesler ve ritimler duruyor kare kare ben herşeyden önce kalitesine baktım malesef buda çin malı pa800 gibi hani hemen hemen aynı değişen rengi ve ekranı tercihim vega olmuştu sıfırını çok uygun fiyata bırakıyorlardı ama tercih etmedim yine zevk sizin ayrıca bu alet suriye için yapılmış aynen vega gibi ama yükleme alabildiği için ve pratik koma oldugu için tercih edilebilir ama üzerine basa basa söylüyorum cin malı

Bu pa800 ex e pa800 ün eski setlerini yükleyebilirzz dimi?????

pa 800 ün Arap versiyonu arkadaşlar. Rengide neden gri derseniz arap ülkesi sıcak olduğundan güneşten rengi solmasın diye galiba :))))
Tutulursa bu alet benim pa 800 ü boyar satarım valla.

oryantal versiyonu önce ortadoğuda çıktı, içindeki 20-30 türk ritim/sesleri sayesinde burda akıllarınca tr modeli gelmiş ayağına satacaklar aleti..

pa800 or modeli olarak geçiyor bu diğer ülkelerde.

Ben aktif kullanıyorum on numara org
64 ram yükselemiyor lübnan servisi turkiyeye vermiyor os ları ama gerek yok kendisi yetiyor pax3 pax2 setlerini rahatlıkla okuyor çift menü çok kolaylık sağlıyor power tuşla ses çıkışları amfiye göre düzenleniyor en kötü anfide bile ses çok güzel çıkıyor bence sahne orgu . Birde orjinal italyan çin malı değil

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri