• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 ile pa2x arasındaki farklar neler?

Cevap: pa800 ile pa2x arasındaki farklar neler?

pa 800 general MIDI /2X Pro general MIDI 2
pa 800 61 tuş /2X Pro 76 tuş
pa 800 ekran sabit /2X Pro yukarı aşagı kalkar ekran
(Pa800 ile pa2x arasındaki fark ses kartıda farklı pa800 e benzerlik gösterir ancak pa2x general mıdı 2 var sesleri daha güçlüdür pa2x sert bir aglet)
sen pa800 pa2x kıyasla hangısı kulagına yatıyorsa onu almalısın...şimdiden hayırlı olsun.

Cevap: pa800 ile pa2x arasındaki farklar neler?

ses kartı yani sound jeneratör olarak tabiiki pa2x pa800 den daha kalitelidir.Yani sample sesleri daha kaliteli olarak okur,istersen aynı sesi bir pa 800 e yükle onda dinle,birde pa2x e yükle onda dinle,aradaki farkı göreceksin.tuşe yönünden fark var.Pa2x in tuşesi piyano tuşesi gibi yarı ağırlıklı,bu ağırlıklı tuşun basıları için dezavantaj olduğu söyleniyor,parçaları pa800 deki gibi çok süratli çalamadıklarını,yani parmaklarını tuşlar üzerinde çok süratli hareket ettiremediklerini söylüyorlar,bu yönden pa800 avantaj olabilir,ayrıca hafıza yönünden pa800 256 Mb.hafızaya ulaştı,hafıza yönünden eşitler,pa2x in en büyük dezavantajları yukarıda arkadaşımızın belirttiği gibi sık sık patlayan ledlar ve ağırlık faktörü,eğer sabit bir yerda çalıyorsan,yani orgu götürüp getirmeyeceksen,senin için bir sorun teşkil etmez,ama sürekli taşıyacaksan inan bana bel fıtığı olursun çünkü pa2x çok ağır,ayrıca pa2x in hoparlörü yok,buda bir dezavantaj,ben sana sakın pa800 ünü satma derim çok ararsın benden söylemesi,çünkü bende pa800 kullanıyorum yıllardır.
PA 2X ekranını kaldırmak için herhangi bir komut vermek gerekiyor mu? Kaldırıp, indirmek için ne yapmak gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri