• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 kit yükleme yardım

• Konbuyu başlatan blue74
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

blue74

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800
merhaba arkadaşlar :

Benim orgum 256 mb bilen arkadaşlardan bir yardım talebim olacak drum kıt yüklemem gerekiyor fakat user dk kısmı dolu acaba user:confused: bölümüne kiti nasıl yüklerim bütün ayarları değiştirip denedim fakat bir türlü yapamıyorum konu ile ilgili bana acil yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Cevap: pa800 kit yükleme yardım

Merhaba arkadasim user 1 veya user 2 de yer varsa oraya atabilirsin fakat islem bir hayli ugrstirici bilgisayarda user 1 yada user 2 nin isimlerinin dk ile degitiriyorsun ama ben sana tam detaylari san yazarim.

Merhaba Tekrar Metin ben

Bende aynı işlemden bahsediyorum User 1 ve 2 müsait

Farketmez uğraştırıcı olsun yaparım (korg pa manager programını da satın aldım )

Eğer size zahmet olmayacak ise anlatabilirseniz uygular size minnettar olurum çünkü zaten günlerdir bir hayli uğraşıyorum.

selam aleyküm arkadasim hangi seti orga yükleyeceksen ilk önce usb ye yükle

1-usb ye yükledigin seti ac (setin üstüne tikla)
2-alttan ikinci sound bölümüne tikla
3-acilan sound bölümünden user 1 user 2 ve user DK görününecek
4-burdan user 1 veya user 2 hangi bölüme kitleri atacaksan mausla marklayip user dk yazacaksin .user dk yida attigin userin ismini yazacaksin dikkat et karistima
5-daha sonra ismleri degistirdikten sonra seti orga yükle user dk yazdigin yer otomatikman user dk gözükür ve istedigin kitleri yükle dikkat et ramin mb sini gecmesin islem yaptigin kitleri yani seti tekrar org tan usb ye yükle ve tekrar bilgi sayarda orjinal isimlerini yaziyorsun islem bukadar anlamadigin soru varsa istersen özelden ev telefonunu yaz ben seni ararim yardimci olurum cünki ben almanyadayim sorun yok umarim bu yazdiklarimdan bir seyler yaparsin selamlar. ismim hüseyin ( TOSUNPASA) setlerini yapan kisiyim.

MULTISMP
PAD
PCM
PERFORMANS
SONGBOOK
SOUND
STYLE

USER01.PCG
USER02.PCG (bunlardan birini isimini dk olarak degistereceksin)
USERDK.PCG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri