• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Önemli Bilgi !!!

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
Arkadaşlar pa800 jeneratörden çalışmıyor...klavyede elektrik koruyucu var düşük volt geldiğinde orgu açtığımızda PA800 yazısı geliyor ve öylece kalıyor orgu kapatmak haricinde başka bir işlem yapamazsınız...

Cevap: Pa800 Önemli Bilgi !!!

Arkadaşlar pa800 jeneratörden çalışmıyor...klavyede elektrik koruyucu var düşük volt geldiğinde orgu açtığımızda PA800 yazısı geliyor ve öylece kalıyor orgu kapatmak haricinde başka bir işlem yapamazsınız...

Yanlisiniz olmasın ben gecen sene piknik ve bahar şenlikleri konserlerinde pa800 le sahne aldım ormanlık yerlerde jeneratörle aldık enerjiyi sürekli hicbir problem olmadi

PA800'ün 100V-240V çalışma gerilimi aralığı var.

Jeneratörle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

belki yüksek geliyordur...voltajı ölçme şansın oldu mu?

sevgılı arkadasım voltajla alakası yok jenaratörun 50hz frekansı ayarsızdır hassas cihazlarda bellı olur hassas olmayan cıhazlar çalısır.selam

5kv büyük jeneratör var onda calismadi ama tankin 220 donusturucusunde calisti anlamadim nasil iştir

Jeneratörde bir arıza olabilir. Ben pa1x'i arabamdaki invertörde bile sorunsuz çalıştırıyorum.

Jeneratörde bir arıza olabilir. Ben pa1x'i arabamdaki invertörde bile sorunsuz çalıştırıyorum.

Hocam Komuta kariyerim var onda olan inverter da güzel calisti ama iki tane farkli jeneratör de calismadi

jenaratör duzgun bi şekilde 220v 50Hz veriyosa çalışır. zaten orgun gereken akımını karşılar jenaratör. orda çalışmamasının sebebi frekanstandır. çunku jenarator çok iyi bşey dglse frekans duşuk oluyor. okadar duşuk oluyor ki lambalardaki titreşim gözle görülür hale gelyor. ama şunuda söyleyim o halde 3xle dügun yapıldgnı gördum. beslemeler çokta farklı dgldr yani. o yuzdn 3x çlşyorsa 800de çalışır.