• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 ram yükseltme

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 18K
Cevap: pa800 ram yükseltme

arkadaşlar pa800 de 256 ve 128 ram ı tanıyan OS elimde mevcut artı içine hdd takma falan hikaye os u yükle ram ı tak olay tamamdır isteyenler e çok cüzi rakamlara yardımcı olurum

hdd olmamis 128 veya 256 set yukleyemessin.. hd takmak ozellikle belirtiiyim elektronik isinden anlamayan karkismasin ben 1tane flas yaktim 20tl lik flasla kurtardim ya bord yansaydi .. elinizde ol cu aletj olmasi gerek voltaj ve data uclarini bulmak icin 800deki renkler standart deyil ...

Tüm müzisyen kardeşlerime sonsuz sevgiler .hayırlı işler bol kazançlar

Arkadaslar os da usb kit de elimde mevcut modulu tak os u yukle ram yukle olay bitsin merak ettiyiniz biseyler varsa bu konu ile ilgili yardimci olurum os ve modulu de 50tl gibi bi rakama veririm

konu biraz eski kalmış ama bende sağlam birinden duydum seri noya göre os felan yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar dün ben kendim yaptım.simge müzikten orjinal alman malı garantili 256 mb ram , usb kiti , os 2.02 yazılım ve içinde nasıl yapılacağını anlatan videolar var. ben 15 dakikada taktım anakartı sökmek zaman alıyor sökmeden resmini çekin gerçi videoda anlatıyor.bu işten de pek anlayan biri olmadığım halde ben yaptıysam herkes nyapar:)))

maliyet ne kadar bu konu hakkında bilgi verirmisiniz.

300 tl ye aldım 6 taksitle sanal pazardan.dtl 475 e yapıyor.istanbulda olanlar belki uğraşmayıp yaptırabilir ben biraz mecbur kaldım orgun kutusu yok kargoyla gönderemiyorum daha büyük risk, istanbulu bilmiyorum git gel yaktığım benzin bir ram parası..onun için kendim taktım.