• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Satıp Alınabilecek Klavye?

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Selamlar arkadaşlar. Ben pa800ümü satıp yeni bir klavye almak istiyorum. ancak tahmin edeceğiniz gibi pa800 den sonra her klavye aynı tadda olmuyor.

sizin tavsiyeleriniz nelerdir? (gem ve ketrondaki özellikle arabik davul kitler hoşuma gidiyor, ancak piyasada alım satımı düşük olduğu için pek düşünmedim..)

Cevap: PA800 Satıp Alınabilecek Klavye?

Hocam, yeni bir klavye derken farklı bir MARKA düşünüyorsanız Gem ve Ketron hayal kırıklığı yaratabilir.
Yamahanın denenecek bir sürü modeli var ve yamahayı hafife almamak lazım.

Ama yine korg almak isterseniz Korg Pa2x almanızı öneririm.

batuhan77 tavsiyeniz için çok teşekkürler. ancak pa2x in kalite harici pa800 den hiç bir farkı yok? yani aldığımız sound' daki kaliteden başka birşey ne yazık ki değişmeyecek..

eğer satma problemi olmasaydı pa1x bakacaktım ama o da yattı işte..

Pa800 den sonra ya 3x yada tyros serisi hocam.

pa800 den sonra ancak 3x seni tatmin eder yada audya5

3x, tyros ve audya 5 ha? hmm.. bu aletlerin hepsi harika ancak fiyatları da aynı şekilde harikadır diye sanıyorum :)

tyros serisinde ve audya'da user davul kit olayı var mıdır? user davul kitler benim için önemli konumda şuan için..

selamlar arkadaşlar. Ben pa800ümü satıp yeni bir klavye almak istiyorum. Ancak tahmin edeceğiniz gibi pa800 den sonra her klavye aynı tadda olmuyor.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? [ı](gem ve ketrondaki özellikle arabik davul kitler hoşuma gidiyor, ancak piyasada alım satımı düşük olduğu için pek düşünmedim..)
[/ı]

merhab hocam elimde daha pa1x pro var daha program bile görmedi diyedbilirm çok temiz düşünürsen konuşabiliriz.

0538 384 81 51

selamlar sinan kardeşim. ilgilendiğin için çok teşekkürler. yalnız ben 5 oktav versiyonu alırım alırsam, o da zaten satamayacağım için bana yaramayacak..

Hayırlı satışlar

pa800 den sonra alınabilecek klavye olarak en isabetli kara pa3x olur bence.bende 5 yıl pa800 kullandıktan sonra pa3x aldım ve çok memnunum.teknolojik olarak çok çok üstün ve çok sağlam bir klavye.tavisiye ederim.tyros 3 de alabilirsin ama korg alışmış biri için sistemi zor gelebilir.karışık biraz.Tyros 4 de fiyat çok yüksek şuan .beklemek lazım 2. elinin düşmesi için.