• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Satıp Alınabilecek Klavye?

Cevap: PA800 Satıp Alınabilecek Klavye?

x3 derim bende.

Bana kalırsa satma derim ama yinede önerim Korg pa3x olurdu < sonuçta yeni klavye denemek lazım :)

bana kalırsa tyros 3 veya 4

Bence 3x sadece 1kere dinledim muhteşem sitede bılo aga var 3xle bayağa uğrastı uzmanı oldu

kardeşim korg pa3x alınır fakat çok erken diye düşünüyorum...pa800 den sonra pa2x ideal :) saygılar

bence pa 800 ü satma derim eğerki sıkıldıysan orgtan sampleleri değiştir,yeni sampleler ara derim,pa 800 bile başlı başına süper bi org,bence pa 800 ü şu zamana göre en kral ve en ideal bi org,

illede satacam dersen pa3x derim
pa2x almak için pa 800 ün satılması bence çok mantıksız,sebebinide zaten kendiniz belirtmişsiniz,bende 2x bakmıştım arkadaşlar beni bilgilendirdiler saolsunlar 2x den vazgeçmiştim,tabi yinede siz bilirsiniz,

Böyle saçma bir konu olur mu Allah aşkına.. Pa800'ü sattıktan sonra elbette onun üstü olan x2-x3-Audya-Tyros3-4 Vs. gibi aletlerden birini alacaksın.. Bunlardan birini al diyor birçok arkadaşlar, fiyatı çok tuzlu diyorsun... Madem paran yok, o zaman PA800 ü niye satıyorsun ki :)