• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 SET ARIYORUM PARASINI VERCEM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa800 SET ARIYORUM PARASINI VERCEM

kardeşim çok para harcayacağına bu setlere Levo 58 Rx seti ni kullan hepsinden ii valla

sağolun bir sürü yorum yapmışsınız ama benim istediğim sizden akıl almak değil derdime çare bulmaktı neyse sizde haklısınız nede olsa bi kaç tane set yazmışsınız ya (kopyala yapıştır yaparak) herşeyin iyisini siz bilirsiniz tabii ümitliydim aslında bu konuyu açarken belki bi müzisyen abim benim halimden anlarda bana iyi bi set bulma konusunda yardımcı olur diye yanılmışım özür dilerim hepinizden dediğiniz gibi ne gerek var yeni şarkıları çalmaya falan değilmi? arapsaçını, yüzsüz yüreği camdan kalbi çal keyfine bak....

bu nasıl bir terbiyesizliktir ya.... beğenmiyorsan burda işin ne...

senin derdini mavilim murat cozer pa800 mavilim set yaz gorursun heeee

En iyisi toptan yakalım 800 leri bu dert olsun bitsin :))

kardesler varsa o setlerden banada gonderebilirmisiniz. cunku bende biseyler yapmak istiyorum ama yapamiyorum.simdiden tesekkur ederim

vei@hotmail.nl

sağolun bir sürü yorum yapmışsınız ama benim istediğim sizden akıl almak değil derdime çare bulmaktı neyse sizde haklısınız nede olsa bi kaç tane set yazmışsınız ya (kopyala yapıştır yaparak) herşeyin iyisini siz bilirsiniz tabii ümitliydim aslında bu konuyu açarken belki bi müzisyen abim benim halimden anlarda bana iyi bi set bulma konusunda yardımcı olur diye yanılmışım özür dilerim hepinizden dediğiniz gibi ne gerek var yeni şarkıları çalmaya falan değilmi? arapsaçını, yüzsüz yüreği camdan kalbi çal keyfine bak....

Burası Dilençi yeri Değil Burası Adam gibi Adamların Sitesidir Senin Gibi Yumoşların Değil Terbiyesiz Dua Et Saygımı Bozmuyorum Daha Farklı Konuşacaktım Ama Neyse SİYEE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...