• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 SET ARIYORUM PARASINI VERCEM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gitarci

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
değerli arkadaşlar ben cafelerde barlarda falan çalıyorum kullandığım setlerin hiç biri bana yardımcı olmadı bu güne kadar uzun uzun anlatıp kimsenin kafasını karıştırmak istemiyorum o yüzden aradığım setin özelliklerini madde madde yazıyorum:

1: türkçe pop ve rock şarkılar çalabileceğim ritimler olmalı: öyle yok çöpçüler arapsaçı falan değil yeni parçalar....
2: aynı ritim yada aynı seslerden oluşmamış olmalı
3: diğer setlerden kopyala yapıştır bi seti de istemiyorum
4: korgun üstündeki ritimlerin üstüne bi darbuka bi davul eklenmiş ritimleride istemiyorum
5: kısacası adam gibi Müzik yapabileceğim bi set varsa parası neyse verip adam gibi Müzik yapmak istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar arasınlar lütfen:05433386043 (ahmet)

Cevap: pa800 SET ARIYORUM PARASINI VERCEM

kardeşim al ce exb. bak keyfine 256 ya çıkarman şart ama aletin hafızayı.

ne parası arkadaşım biz bu siteye birbirimize destek olmak için giriyoruz ben de daha tam çözemedim pa800 ümü ve çok defa yardım istedim bu siteden ve sağolsun arkadaşlar nezaket gösterip yardımcı oldular bu güzel dostluğu trilyon versem satın alamazdım hepsinden allah razı olsun elimdeki bütün setleri sana verebilirim istersen ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum bana mail adresini ver ben sana gönderirim
pianist720@hotmail.com

kardeşim al ce exb. bak keyfine 256 ya çıkarman şart ama aletin hafızayı.

Kardeşim şu exb olayını biraz açarmısın? Bu emo usb gibi flash bellek midir? Yoksa klavyenin içine monte edilen elektronik bir kart mı? Bütün pa serilerinde kullanılabiliyor mu? Fiyatı nedir? Yarın kopyalanma ihtimali yok mudur? Bildiğim kadarıyla pa3x alanlarda bunu kullanıyor, o zaman pa3x'in 256 mb ram'li pa800'den ne farkı var?
Anlatırsan sevinirim.

256 ram ile pa800 ve prox2 icin ayni set var, ce exp de prox3 icin prox3 icindeki yeni performans ve global ayarlari ile yapilmis ritmler daha temiz ve tonlu geliyor ,aslinda sistem ayni ancak 2004 model audi a4 ile 2008 a4 dusun 2008 daha ustun ozellikli ve daha guzel bir surus keyfi veriyor prox3 sistemi daha kaliteli ,ce exp derken bu emo exb tarzinda dgl,normal usb set ayri bir malzeme gerektirmiyor, usb set kopyalama isi her usb ,de olma ihtimali olan bir durumdur yanlis bir is olsada yapilabilir bir ayip diyelim,bu usb,de yapacagin sey alip direk orguna yukluyorsun ve kullaniyorsun begenip begenmemek tercih etmek yada etmemek kisinin kendi kulak keyfine kalmis birsey saygilarimla ayrica bu soruldugu icin cvp yazarak fikrimi beyan ettim yanlis anlasilma olmasin iyi aksamlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ah kardeşim.senin işin zor.o set bu set o usb bu usb derken bir sürü para sonu yine tatminsizlik.yada aylarca süren set hazırlama telaşı.elinde ne varsa onla idare et ve zamanla ufak ufak setini diğer setlerden derleyerek topla.fazla kafaya takma sen seti hazırlayana kadar başka model çıkar.gözün tok olsun.kıymet bil.

ersin abi doğru bi söz söylemiş.... şimdi arkadaşım biz sana hangi seti versek sen tatmin olamayacaksın.. çünkü herkesin duygusu herkesin kulağı yaptığı müzik tarzları herşey farklıdır.. mesela bana hoş gelen sana hoş gelmeyebilir... veyahut tam tersi olabilir.. ebnce sen kendi setini yazmaya bak... saygılarımla....

Buğra...//

sağolun bir sürü yorum yapmışsınız ama benim istediğim sizden akıl almak değil derdime çare bulmaktı neyse sizde haklısınız nede olsa bi kaç tane set yazmışsınız ya (kopyala yapıştır yaparak) herşeyin iyisini siz bilirsiniz tabii ümitliydim aslında bu konuyu açarken belki bi müzisyen abim benim halimden anlarda bana iyi bi set bulma konusunda yardımcı olur diye yanılmışım özür dilerim hepinizden dediğiniz gibi ne gerek var yeni şarkıları çalmaya falan değilmi? arapsaçını, yüzsüz yüreği camdan kalbi çal keyfine bak....

sağolun bir sürü yorum yapmışsınız ama benim istediğim sizden akıl almak değil derdime çare bulmaktı neyse sizde haklısınız nede olsa bi kaç tane set yazmışsınız ya (kopyala yapıştır yaparak) herşeyin iyisini siz bilirsiniz tabii ümitliydim aslında bu konuyu açarken belki bi müzisyen abim benim halimden anlarda bana iyi bi set bulma konusunda yardımcı olur diye yanılmışım özür dilerim hepinizden dediğiniz gibi ne gerek var yeni şarkıları çalmaya falan değilmi? arapsaçını, yüzsüz yüreği camdan kalbi çal keyfine bak....
Bence konunuza cevap yazılmasını hak etmiyorsunuz.bu forumlarda soru sorunca herkes elinden geldiğince birşeyler yazarak katkıda bulunur.zaten burası paylaşım platformu set dükkanı değil ki.parayla alacaksanız piyasada bir kac tane (emo cevo baykal ce vs)var alın kullanın

Güzel Kardeşim o setleri hazırlamak kolay değil aylar belki yıllar sürebiliyor, o kopyala yapıştır dediğin setlerin üzerinde çok büyük emekler var, Yeni şarkıları çalmak için yeni ritimlerede ihtiyacın yok. kalıp ritimlerdir istediğin parçayı çalabilirsin, introlu varyasyonlu ritim istiyorsan git MD çal. yada kendi setini kendin derler 100.000 ritim içinden ses içinden bir şey beğenmiyorsan işin çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...