• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Sorunsuz -Temiz Sound ve Düzenli Set...Buyrun Resim ve video Tanıtımlı...

• Konbuyu başlatan nonlooz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 97
  • Görülen : 37K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nonlooz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa-80-Pa800-Pa1x-Pa2xpro
(Klarnet video demo eklendi)Pa800 Sorunsuz -Temiz Sound ve Düzenli Set...Buyrun...

Arkadaşlar Kusura Bakmayın hakaret gibi olmasın.Piyasada bi çok pa800 setleri geziyor bilmem (Ayşe.set - Bekir.set - Mustafa.set vs...) diye indiriyorsun Allahtan Pcde program varda ordan bakıyoruz setin içeriğine Hepsi birbirinin aynısı Yazık günah şu setlere bakacaz diye zamanımızı harcadığımıza.! 1 kaç ses değiştirip editlemeyle Set yaptıklarını zannediyorlar.Ayıp yani Bu kadar İnsanın Beddualarını Alıyorlar...

Neyse Tekrar kusura bakmayın Size Sunmuş Olduğum Setten Biraz Bilgi Vereyim.Set Tamamen pa800 Emo-usb(kırılmış) Olup Üstüne İlave Ritim Bi kaç Kendi Yazdığım Ritim Ve Okutabildiğim Kadar Sökeli Hasret 'in Yazdığı Ritimler Ve Aynı Zamanda Piyasada çok Kullanlılan Ritimleri Editleyerek Sete Koydum.Seslere Gelince Kendime Yazmış olduğum Sampleleri Bizzat yükledim Hatta Bi kaç Örnek İçin Kısa bi Demo Videolar Hazırladım.Buyrun...

Not:Bu arada Set 71 mb'dir.Korkmayın Çünkü Pcm'de 11s. daha boş yerimiz var...
Video Link:[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dDRxCpd7CxU"]Mahmut Fatih TURBİL pa800 Sampler's.... - YouTube[/ame]

Video 2. Link:Klarnet DEMO:[ame]http://www.youtube.com/watch?v=B_f6gMya0UQ[/ame]
Set Link:

Arkadaşlar Linkte Sorun Olursa E mailden Ulaşın...korgtr@w.cn

Ekli dosyalar

• adsız.jpg
    adsız.jpg
    187.5 KB · Görülen: 1,929
  • adsız1.JPG
    adsız1.JPG
    172.3 KB · Görülen: 1,042
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa800 Sorunsuz -Temiz Sound ve Düzenli Set...Buyrun Resim ve video Tanıtımlı..

paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler...

Cevap: Pa800 Sorunsuz -Temiz Sound ve Düzenli Set...Buyrun Resim ve video Tanıtımlı..

paylaşı için sağol

cok tesekür ederim bende senin gibi düsünyorum setleri benim setim diye cok abartili sekilde siteye veriliyor ve büsürü zamanimizi harciyoruz ve bakyoruzki hep ayini seyler neyse tekrardan tesekürler seti deniyecegim insallah son olurda set aramamiza sorun kalmaz.

paylaşım için sağol pa 800 üm olmasada belki ilerde olur teşekkür.

emeğinize ve paylaşımınıza teşekkürler.

cok sagolun emmeginize ellerinize saglik

ellerine sağlık üstad
paylaşım için sağol

paylasim icin ve emegin tesekkürler,sagolasin

Linkte sorun var galiba başka linkten paylaşım yaparmısın.Şimdiden teşekkürler Hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...