• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 süper yeni set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa800 süper yeni set

elinize sağlık

Bende sabirsizlikla bekleyecem ama benim pa800 128MB

arkadaşlar sabredin bu işler kolay deilki piyasadaki en kaliteli se ve ritimleri topluyoruz

zaten onlar kaç kere toplandı arada kilitliler kırıldı vesaire. neyse yazdığın iyi oldu iyi yıllar.

Aynen Drmuzic katılıyorum piyasada bilindik ritimleri toplayıp 2017 die sunacak adı yeni olacak içerik aynı bilindik ritim ses vs olacak yok şöyle düzgün bir set yapıp paylaşacak ustalar... Saygılar.. cumleten iyi yıllar..

valla bnm elimde tati usb emo2 usb doruk usb var karma yapiyorum tati zaten ne oldugu belli ritmler mukemml

Zevklerin/programların uyuşmasına ve nasıl toplandığına bağlı biraz. Tamda istediğiniz tarz sesler ritimler biraraya gelmişse, editlenmişse, padler stsler yerli yerindeyse, setin düzeni en pratik şekilde kullanılacak şekilde ayarlanmışsa ve set balanslıysa iş değişir. Arkadaş iyi birşeyler yapacağını düşünüyor ve paylaşmak istiyor, bence insanların şevkini kırmayın. İsteyen dener, beğenen kullanır beğenmeyen siler. Ustaların hemen hemen hepsi ücretli çalışmalar yapıyor, bu kadar seçenek varken kimse uğraşmıyor, biraz bişeyler bilen editliyor, eksik gördüğünü tamamlamaya çalışıyor tamam. Yani öyle sıfırdan kaliteli ritimler sesler, yenilikler vs. Ücretsiz Çok zor artık kimse beklemesin bence.

teşekkürlerrr

Piyasada tum usb kırık seti denedım bende karma set yapıyorum ama ondan bile sıkılıyor insan suan rvs ve doruk karıştırdım idareten kullanıyom ama o bile sıkıcı yani para lı setler bile iyi değil hiç 4-4 lük set yok bosuna set yapıyorlar ben göktug setin emo ile karısımını tavsıye ederim eski ama sıkır sıkır ritimler simdiki setime ekliyecegim eskiler daha sağlıklı yinede seti topluyacak olan arkadaşımıza kolay gelsın dilerim emeğine saglık şimdiden belkide benim istediğim tarz bişey yapar arkadaşımın setını kullanırım bekliyorum seti saygılar....

Değerli kardeşim şimdiden eline emeğin yüreğine sağlık diyorum umarım pa800 için güzel bir set yapar sin saygılar kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...