• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800_os_v201 16 DK

Cevap: Pa800_os_v201 16 DK

bnde c.tesı gunu arkadasıma goturcem o yapsın artk ekran ayarı önemlı gerce basıt oldugunua emınım ama bılmıyorum

bence kendiniz yaparsanız hem öğrenirsiniz,hem orgu tanırsınız yavaş yavaş,orgu tanımadan çözmeden kullanmak sıkar sizi,sıkıntıya sokar canınız sıkılır,
videoyu durdurarak yapabilirsiniz,uygulamalı bi şekilde

bu dk zafer abi format mı yoksa ondan once format atmak mı lazım bazı arkadaslar a ses çalısmıyor dedıgımde ram yanmıs olabılır onu nerden anlarız ram yansa dıger sesler ve rıtmler çalısırmı

bu dk zafer abi format mı yoksa ondan once format atmak mı lazım bazı arkadaslar a ses çalısmıyor dedıgımde ram yanmıs olabılır onu nerden anlarız ram yansa dıger sesler ve rıtmler çalısırmı

ram yanarsa sampleler çalışmaz,sadece orgun üzerindeki batı ritim ve sesler çalışır,
batı kitlerle yazılan ritimler orgun üzerindeki seslerden editlenilmiş perform sesler çalışır,

ram yanmışsa eğer,
sample sesler tr durumkitlerle perc,yazılan ritimler kesinlikle çalışmaz,

raporsuz gökhanın bu konudaki paylaşımı 16 dk dosyasıdır,format dosyası değildir,

valla ritmler ın cogu calısıyor goktug setta hamza seslerı hasret seslerı m3 zurna lar falan ud kanun butun lead sesler elektrolar calısıyor

paylaşım için teşekkürler.emeğine ve yüreğine sağlık. üstad.

hımmm....ee.. hadi sonradan baska bir seti orgumuzda denemek için...ben restore yapıp diğer seti deneyip sonra kendii setimi yukluyorum... TEKRAR KENDİ SETİMİ YUKLEMEDEN ONCE DE YİNE RESTORE YAPIYORUM.... tekrardan 16 dk.. mı yukleyecegiz yoksa gerek yok mu ??????

hımmm....ee.. hadi sonradan baska bir seti orgumuzda denemek için...ben restore yapıp diğer seti deneyip sonra kendii setimi yukluyorum... TEKRAR KENDİ SETİMİ YUKLEMEDEN ONCE DE YİNE RESTORE YAPIYORUM.... tekrardan 16 dk.. mı yukleyecegiz yoksa gerek yok mu ??????

cihaza her format atmanızda 16 dk dosyasını yüklemek zorundasınız,diğer türlü her set yüklemede 16 dk yüklemenize gerek yok,1 sefer yüklemeniz yeterlidir,

ama format atarsanız ne zaman atarsanız atın 16 dk yüklemek zorundasınız,

Bu os mun cihaza zarar verdiği yok bazı özellikleri çalışmadığı söyleniyor, hatta can başar bey de öyle bir açıklama yapmıştı sanırım. Bu konuda bilginiz var mı.
Siz yüklemişseniz nasıl bir os bilgi verirseniz memnun olurum.

Bende yükledim ama bişey olmadı ..Can Başar' a burdan sesleniyorum Korg 'a sorsun hafıza problemi yaşamıyacağımız bir klavye çıkartmayı düşünüyorlarmı ¿ Parası neyse verelim.Yaşım 36. 14 yaşında ilk düğünüme çıktım.Kullandığım cihaz sayısı 50 oldu.Bir cep telefonunun bile ön belleği 2 gbbyt oldu el insaf artık.

teşekkürler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri