• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800e set yükledim ritimler eksik,bozuk gbi ndeni ne olabilir

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
Arkadaşlar sa. Pa800e bi set yukledim sesler çalışiyo ama ritimler eksik gbi bozuk gbi. Bunun sebebi ne olablir ustadlarim?şimdiden teşekurler bol kazançlar

Cevap: pa800e set yükledim ritimler eksik,bozuk gbi ndeni ne olabilir

Merhaba arkadasim yükledigin set 16dk yani drum kit sayi ise senin orgta 16 dk yüklü degilse bu sorunu yapar.

Hmm anladm ustadim çk teşekur edrim.ewt bnim orgumda 16dk yuklu degl.çozum oneriniz warmı sayın hocam,illa 16 dk mi yuklememiz lazim?ilginiz içn ck saolun

Bu sorun bende de var 256 ram pa800 var bende set yükledim sesler ritmler eksik geliyor. Ne yapmalıyım. Siz nasıl çözüm buldunuz

versiyon 2.02 ve 256 MB 'lık ram'i orgun tanıyacağı 5 küsür MB bir yazılım var arkadaşlar....Size 256 MB ram satıldığında bu yazılımlarıda size vermeleri gerekir.....Ben cihaza 256 MB ram aldığımda vatandaş cihazın harddiskine bu yazılımları attı.. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum dilediğim zaman format attım cihaza O.S. ve 256 MB tanıyacayak yazılımı yüklüyorum hard diskten.16 Drum kit olayına dikkat edin yazılımla alakalı eğer 8 drum kitlik yazılıma 16 drum kitlik set yüklerseniz ritimleriniz bozuk ve eksik çalar....Saygıarımla