• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800pa900 ne yapalım

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Merhabalar saygı deyer arkadaşlar ve abiler ben org değiştirmek istiyorum bende pa80 var onu satıp bu iki orgdan birini alacağım ne önersiniz :) bu iki orgun +ları ve x lerini söyleyin özelikle kayıt yapmak için alacağım
hangisinin kayıt özellikleri daha iyidir Siz hangi aleti öneriyorsunuz Saygılarla teşekkürler:):D

Cevap: pa800pa900 ne yapalım

900 all yeni her zaman yenidir...

İkiside iyi alet birisi yeni model..şahsen dört yıl 800 kullanan biri si olarak sahnedeki duruşu, dinletisi, ben seni yarıyolda bırakmam arkadaş diye bağıran 800 derim.. 256 ramıda çaktınmı ne yüklersen yükle bak işine..

800 baba alettirr..600 900 bunlar ara alet..

Ewt kadr kardeşim bende size katılıyorum.. Korg en büyük çıkışı nı 80 den sonra 800 le yaptı... Baba alet 800 gerçekten doğru.. Dört yılda canlı müzik programları hariç yaklaşık dört yüz veya fazlası düğün yaptım.. Çoğu zaman düğün başlamadan iki dakika önce power düğmesine dokunup direk başladığım çok zaman oldu..baba 800 iyi alet ti pratik ti..Yeni aldığım akşam canlı müzik yaptım.. Şimdikiyle tökezledim ama..tabiki 900 de modern.. özellik le amza sesler de ses aralığı frekansı başarılı.. ama 800 de yükle aynen devam..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri