• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 arıyorum

srumplt06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha or700 v2
Merhaba sayın ustlarım
Bütçemin kısıtlı olmasından dolay 4500 tlye pa900 arıyorum nedeni gerçi sizin için önemli olmayabilir veya saçma gelebilir ama org alabimek için kredi çekmiştim 4500 tl ve işin enterasan yanı ben profesyonel değilim amatörüm ve org kullanmaya yeni başlıyacağım.Yeni başlayan kişi için çok lüx ama kime sorduysam pa900 al dediğinden nasipse alacağım. tekrar kusura bakmayın hayırlı satışlar dilerim

Cevap: Pa900 arıyorum

4800 satarım 05377007280

Merhaba sayın ustlarım
Bütçemin kısıtlı olmasından dolay 4500 tlye pa900 arıyorum nedeni gerçi sizin için önemli olmayabilir veya saçma gelebilir ama org alabimek için kredi çekmiştim 4500 tl ve işin enterasan yanı ben profesyonel değilim amatörüm ve org kullanmaya yeni başlıyacağım.Yeni başlayan kişi için çok lüx ama kime sorduysam pa900 al dediğinden nasipse alacağım. tekrar kusura bakmayın hayırlı satışlar dilerim

hayırlısıyla alırsınız inşallah, heves varsa bir yerden bir şekilde başlıyor insan ister kredi olsun ister kart veya nakit olsun .. bende uzun bir ara vermiştim 3 sene önce 900 le tekrar devam etmeye başlamıştım. aynı yoldan geçtik sayılır. ödeme kolaylığı dilerim parasını sonuna kadar hakeden bir klavyedir.

4700 tl var bende.edirne merkez

allah razı olsun iyi dilekleriniz için sağolun nasipse inşallah alacağım
esenlikle kalın sevgi ve saygılarımla

PSRozzy arkadaşım garantisi devam ediyor peki son fiyatınızmı

3 aylık faturalı garantili ev aleti sadece evde kullandım foto yollayabilirim ancak 5 bin lira olur son

Teşekkür ederim fakat 4500 tl nakitim var Zaten 5000 ve üzeri bütçem olsaydı ankara korg bayisinde 5700 tlye 2 yıl garantili veriyor teklifin için Sağol

slm bende 0 ayarında var fakat yapacağım son fiyat 4750 olur 5000 diyordum çok memnunum pa3x almak istiyorum bende ankaradayım arzu edersen gelip görebilirsin

ha garanti ne işe yarıyyor ben 2 yıl kullandım neyi garanti kapsamına alıyor o da çok önemli garanti seni aldatmasın ha varmı yokmu hesaplamadım ama 3..5 ay daha var sanırım