• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900 arıyorum.

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Gerçekten satmak isteyen bana ulaşabilir.
Nette herkesin birbirine bakıp yazdığı fiyatları düşünen olursa bana yazmasın.

Neden 800 degilde 900

Benim pa900 kesinlikle pa800 den üstün alet her konuda

Üstün olarak nesi var arkadas anlat ta bizde bilelim .

Pa800 özellik ve fonksiyonel anlamda pa900'den geri. Tabi 900 güncel bir ürün olduğu için daha teknolojik olacak bu normal. Saraçoğlu ile tt arena birmi,değil.

Ayrıca 800 eskimiş ürün.Haşat. 900 iyidir iyi.

Tabiikide pa 900 ´ün pa 800´den özellik olarak fazla olmasi gayet normal ,O da normal bir üst serisi .Ama bence orgun serisi degilde sana ne verecegi önemli ses konusunda Örnek,Biz bir arkadasla ayni ritmi ayni kitler ile bir pa 800 ´e birde pa 1x ´e yükledik ,ayni ritim ayni sesler .ve sonrasinda iki orgla dügüne çiktik ayni ses sistemi ile .Sana garanti verebilirimki pa 1x ,pa 800 den 10 kat daha üstün ses açisindan .Bilmiyorum bu benim fikrim .Pa 800´ü tam 7 sene kullandim ve sonra sattim .Simdi tekrar org almayi dünüyorum,Oda pa 80 neden diye sorma

Tabiikide pa 900 ´ün pa 800´den özellik olarak fazla olmasi gayet normal ,O da normal bir üst serisi .Ama bence orgun serisi degilde sana ne verecegi önemli ses konusunda Örnek,Biz bir arkadasla ayni ritmi ayni kitler ile bir pa 800 ´e birde pa 1x ´e yükledik ,ayni ritim ayni sesler .ve sonrasinda iki orgla dügüne çiktik ayni ses sistemi ile .Sana garanti verebilirimki pa 1x ,pa 800 den 10 kat daha üstün ses açisindan .Bilmiyorum bu benim fikrim .Pa 800´ü tam 7 sene kullandim ve sonra sattim .Simdi tekrar org almayi dünüyorum,Oda pa 80 neden diye sorma
PA 1 VE PA2 SERİLERİNDEKİ SAUND KORG seisinin hiç birinde yok ayrıca pa800 lerdeki siviş ler çok sert ve tez basmıyor klavyesi pa900 gibi yumuşak değil ben ikisinide kullandım bana göre pa900 daha iyi yinede renkler ve zevkler tartışılmaz

Ben kimseye bakarak yazmıyorum benim pa900 6 binlira aşşagı asla vemem 2 el fiatlarınada ben bakmıyorum