• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 ce set

• Konbuyu başlatan botox78
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 11K

botox78

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar bu ce set bazı bayilerde ücretsiz veriliyor cihaz yanında bazılarında yok. Acaba cihazı alıp sonrasında bir yerlerden indirilebilirmi yoksa ücretlemi almak gerekiyor. Cevaplarsanız sevinirim.

Cevap: Pa900 ce set

aslında bütün bayilerde verilmek zorunda.Seti indirebiliyorsunuz ama seti yükleseniz bile hiç bi ses ritim çalışmaz çalışması için arka yuvaya özel kilitli setin sd kartı takılı olması lazım .

yanılmıyorsam Türkiye'de bütün bayiler set le birlikte veriyor,yurtdışında setsiz satılıyor..

bende mevcut pa900 tr11 sd 100tl ye verebilirim lazim olana kullanmiyorum o yuzden boşuna durcağına birinin işini gorsun....

bende de var korgtr sd11 kart isteyene satabilirim emo usb 2 kullanıyorum sd kartı kullanmıyorum bende.

yok be kardeş kimseye para verme gir sitsden ücretsis indir ayıp ya

yok be kardeş kimseye para verme gir sitsden ücretsis indir ayıp ya

tr11 kart olmadan siteden indirilen set hiç bir işe yaramıyor ve kart harici olarak alınırsa yurtdışında 150 euro türkiye fiyatını bilemiyorum

Merhaba arkadas , karta ne kadar istiyorsun ?

Avrupada 150 euro mu bu kart ?

avrupadan isteyen olursa 100 euroya göndereyim :D :) :)