• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 ekran

hasan74

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pa600Qt-pa500 -pa55- pa80
arkadaslar alet açılırken bu yazı çıkıyor acaba nedendir bilen varmı birde pa600 de siliyordum pcm leri ram ı komple siliyordum ama 900 de yapamadım nasıl silebilirim yardımcı olursanız tesekkurler şimdiden

Ekli dosyalar

• SDC13329.jpg
    SDC13329.jpg
    49.3 KB · Görülen: 288
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa900 ekran

cancel e bas o ilerler kötü bir durum yok c ertaç usb veya exp yüklenmiye çalışılmış gibi olduğundan o ekran çıkıyo sorun yok rem olayına gelince sound record sampling ınfo menü multı sample empty ms tıkla herhangi bir sese tıkla sağ üst tırnaktan delete ekran açıldığında all samples okeyle ok yes bu kadar exıt de çık

cancel e bas o ilerler kötü bir durum yok c ertaç usb veya exp yüklenmiye çalışılmış gibi olduğundan o ekran çıkıyo sorun yok rem olayına gelince sound record sampling ınfo menü multı sample empty ms tıkla herhangi bir sese tıkla sağ üst tırnaktan delete ekran açıldığında all samples okeyle ok yes bu kadar exıt de çık

çok teşekkürler usta eline koluna sağlık allah razı olsun

bu yazının hiç çıkmaması için format mı gerekiyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

bu yazının hiç çıkmaması için format mı gerekiyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

kilitli usblerden dk yada saund yüklediğinizde kilidi açacak usb takılmadığı takdirde çalışmayacağı ile ilgili bir uyarıdır bu. factory restore yaparak seti silersiniz, korumalı pcm olmayan set yüklerseniz bu ekran çıkmaz yada arkadaşın dediği gibi hangi sampleler kilitli ise onları tek tek silerek her açılışta ekranın gelmesini engelleyebilirsiniz.

bu uyarı çıkınca ben cancel filan diyip açıyorum orgu sorunsuz çalışmıyor zannedersem o kilitli sampler çalışmıyordur.

teşekkür ederim ilginizden dolayı