• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 her ritmde aynı efekt yardım.

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar korgun acemisiyim araştırdım biraz ama sonuç alamdım kesin basit bi yolu vardır.klavyedeki bütün ritmlerde aynı efektlerler geliyor normal haline nasıl döndürebilirim.yardımlarını rica ediyorum.işin rahatsız edici yönüde çok sert wah wah efekti olması her ritmde menüye girip tek tek kapatmak zorunda kalıyorum.

bazen aynı şey sesler içinde geçerli oluyor

Cevap: pa900 her ritmde aynı efekt yardım.

bu sorun yüklediğin setin pa900 le uyumlu olmadığını gösterir effect kartları farklı pa900 ün. her ritimin effectlerini ve seslerin effectlerini elden geçirip tekrar kaydetmen gerekiyor. uzun iş :)

bu sorun yüklediğin setin pa900 le uyumlu olmadığını gösterir effect kartları farklı pa900 ün. her ritimin effectlerini ve seslerin effectlerini elden geçirip tekrar kaydetmen gerekiyor. uzun iş :)

üstünde gelen orjinal set yüklü ama.

üstünde gelen orjinal set yüklü ama.

üstünde gelen setinde uyumlu olduğu söylenemez zaten pa600 korgtr10 datasının üzerinden yürümüşler effect kartları farklı olduğundan tam anlamıyla effectler yerlerine oturmuyor kafasına göre effect atıyor klavye oralara

cüneyt ertaç üstada konuyu aktarmak lağzım.bilgi için teşekkürler üstad

ya globaldan style efektin kilidini ac kardeşim .. senin sorun bu ritim efektleri sabite ayarlı globala gir style bölümünden kilidi ac