• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900 ile PA3X Karşılaştırması (Video)

Cevap: PA900 ile PA3X Karşılaştırması (Video)

saçmalamayın pa 900 x3 ün turnağı bile olamaz.ben x3 aldım acayip özellikleri var.bir kere x3 alan eline başka org almaz.

3x te kullanıyorum bana pa900 den farklı olarak kullandığın özelliği söyle sonra bu özellikler 2500 tl fark yaparmı onu konuşalım :)

Ben şahsen pa900 alıcam nasipse 1.5 ay sonra .Arasında ahım şahım fark olduğunu zannetmiyorum.

Video'nun altında, pa3x'in zengin ve güçlü sesinin paas hoparlör sisteminden kaynaklandığı yazılmış. Yani çalan pa3x'in daha güzel ses verdiğini ve pa900 ile değerlendirme yaparken bunu da gözönüne almak gerektiğini belli ki hatırlatmış. Pa900'ün sesini burada daha net bulanlar olduğuna göre zevkler ve renkler tartışılmaz demek gerek.

X serileri sadece özellik olarak değil, malzeme kalitesi ve tuşesi ile de 8xx-9xx serilerinden ayrılır. Özellikle ağırllıklandırılmış tuşları ve tuşların malzemesinden kaynaklı mat ve pürüzlü yapısı biraz daha piyano hissi uyandırır. Hele ki, klavye hassasiyeti hard1 veya hard2'ye alınırsa 15 yıllık tuşu zor basan piyano ağırlığı duyabilir çalan. Tabi ki, düğün ve sahne alanlar için çok zevk vermeyebilir bu durum ama parmak eksersizi ve zora alışmak için güzel bir deneyim de yaşatır.

Ben bu tuşları seviyorum ama açtığım konuda belirttiğim gibi biraz sesli ve çıtırtılı olması çok hoşuma gitmiyor. Pa800'ün vernikli gibi olan tuşları ve basıp çektiğinde çıkan tok tuş sesi ile çok farkı var pa3x'in.

Saygılarımla.

Korg da genel rahatsızlık bu zaten saund da bir değişiklik yapmaz
Dış Görünüm değişir sadece makyaj hesabı yani