• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900 ile PA600 farkı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dsaddddasasasa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900
hangisini alayım arkadaşlar?​

900 ün tasarımı çok kötü, pa600ünde tasarımı güzel ama bu seferde flashı önde, çocuk orgu gibi göze batıyor bu. pa3x ü kullandım baktım ama 7 milyar edecek hiçbirşeyi yok, sound una birşey diyemem ama geceliği 7 milyardan düğün yapabilen varsa söylesin.

600/900 arası sound fark etmiyorsa pa600 ü hemen alayım. yok hiçbiri olmaz diyorsanız direk pa800 de alabilirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA900 ile PA600 farkı?

Tasarım olayı kişisel zevk meselesi öncelikle 900 ile 600 kıyaslanamaz bile 900 her bakımdan 600 den üstün bir alet. 3x te dediğin gibi fiyatı cok fazla düğün için 900 ile arasında neredeyse 3000 tl oynuyor. Bence 900 her bakımdan ideal bir alet şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsınız

işte bende bunu soruyorum ne yönden üstün, vokal özelliği falan beni enterese etmiyor ancak diğer özellikleri bilmek isterim.

üstad korg pa 80 den sonra ilk kez pa 800 de doyurucu olarak saund verdi. 600 ve 900 den uzak dur.. Al bi 800 64 ram canlı performans çal.. iş sende biter.

ya millet tutturmuş bi saund da saund ben anlamıyorum o saund dedikleri şey nerde ne işe yarıyor sen 5000-10000 liralık orgu 500 liralık ses sistemine bağlarsan duyacagın ses odur ha sen 500 liralık orgu 10.000 liralık ses sistemine bağla işte duyacağın ses budur gelelim 600 ile 900 arasındaki farka ikisinden de aynı ses çıkıyor ama özelliklerinde fark var 96 ram-192 ram tek soung player çift soung player mp3 rec daha geniş ekran tuş takımı 900 bence daha iyi mikrafon takılabilir vs. şimdi arkadaş demiş 600-900 den uzak dur ne alaka 64 mb 800 al demiş görüşüne saygı duyarım ama 900 ü kaç sene kullanmış da uzak dur diyor burası paylasım ve yardımlasma sitesi bilgi öneri sitesi 900 de uzak durması için tek bir neden sebeb yazsaydı arkadasımız ona göre kararını verip uzak durur yada durmazdı onun tercihi lütfen arkadaşlar yanlış bilgi vermeyelim sonuç olarak bizler sadece parasını verip bu aletleri alan tüketiciyiz hiç biri babamızın fabrikasından çıkmıyor saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili üstadım ben 600 kullanıcısıyım geçen kafama takıldı gittim 900 ü inceledim inan 600 den bir fark bulamadım tek fark nedir biliyormusun mikrafon takılabilmesi ve mp3 800 gibi çift kanaldan çalıyorsun onun haricinde bende on numara ritim mevcut şu anda benim orgum 900 ü döver önemli olan içine ne koyduğun o yüzden 900 alıp 1500 tl fazla verme 800 e gelince evet saund güzel onuda anfi ayarı ile ortadan kaldırıyorsun ve 600 ayarında bir 800 yine 1500 tl gibi farka neden oluyor o neden ile hem güncel hem ucuz diğer orglara oran ile iyi günler dilerim

hangisini alayım arkadaşlar?​

900 ün tasarımı çok kötü, pa600ünde tasarımı güzel ama bu seferde flashı önde, çocuk orgu gibi göze batıyor bu. pa3x ü kullandım baktım ama 7 milyar edecek hiçbirşeyi yok, sound una birşey diyemem ama geceliği 7 milyardan düğün yapabilen varsa söylesin.

600/900 arası sound fark etmiyorsa pa600 ü hemen alayım. yok hiçbiri olmaz diyorsanız direk pa800 de alabilirim..

Bu mantığa göre 4bin tl lik pa 800 alırsan geceliği 4bin tl mi alacaksın?

ne kadar ekmek o kadar köfte ....... pa600 ve p900 arasında nasıl bir fark arıyorsunuz ki ???? sizin aradığınız öellikler neler??? sizin aradığınız özellikler roland e40 ta da varsa p3x le e40 arasında ne fark kalır ????? önce ne istediğini söyle bizde sana o zaman bu alet sana göre çünkü bu aradıkların bunda var diyebilelim tutupta ben sadece bass davul yapıcam dersen 6500 tl lik pa3x bile işini görmesken 1500 tl lik triton le işini görebilir.... bana göre farkını söyliyim bi kere fiyat farkı var :D :D tuş kalitesi ram çift mp3 tc helicon vocal yazılım farkı var ...... daha bir çok fark varda şuan aklıma gelmiyor donanımsal ve yazılımsal farklar var yani.... saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...