• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900 & Pa600QT'cilere Müjde..!

DorukUSB

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.dorukusb.com
Enst.
Korg Pa 3X
Doruk USB olarak yeni çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor.Pa3x e yapmış oldğumuz gibi
Pa900 ve Pa600qt serilerine de studyo ortamında özenle kayıt alınmış sample ses ve tonlarımızla
sadece bu aletlere özel yep yeni ritimler ile DORUK USB Pa900 - Pa600Qt Setimizin çalışmaları başlamıştır.
20 Eylül 2014 tarihinde satışa sunulucak olan usbimizin toplam pcm boyutu 90'Mb olucaktır.
Kulağınız bizde olsun... Doruk Müzik

Cevap: Korg Pa900 & Pa600QT'cilere Müjde..!

usb nin fiyatı kaç para olacak bunun için bilgi verebilirmisiniz

tşkler

Emeğiniz için teşekkürler, 20 Eylül'ü bekliyoruz.
İyi Çalışmalar...

Teşükkürler..
Usblerimizin fiyati ilk ay yine kampanya fiyatı 150 Euro.
Daha sonra 175 euro olarak belirlendi..

Inşallah güzel bir çalışma olur. Şu anda piyasada ve forumda paylaşım yapılan setlerin hepsi birbirinin aynı ve tamamına yakını aynı ses ve ritimleri barındırıyor. Ya korg tarafından sunulan setlerin Karması veya diğer korg serilerinden çevrilen setler...Hit almış 8-10 setin içine tek tek baktım. Ayrıca, yahu kardeşim bir tane düz mey yok mu? Olanlarda CE setten zaten mi üzeri la üzeri...Çok anlamıyorum ama komada verince düzgün ses alamıyorum. Düz mey olsaydı iyidi. BK5'deki MEY ve Kaval sesleri varyaa...

150 euro da iyi paraymış gerçi. Ben usd olarak bakmıştım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

90 mb cok az karşılıgıda 175 ero verilmez alet zaten 192 rem var 100 ne yapacaz hic gerek yok

90 mb cok az karşılıgıda 175 ero verilmez alet zaten 192 rem var 100 ne yapacaz hic gerek yok

Önemli olan mb boyutumudur yoksa hayailini kurduğunuz güzel bir soundu yakalayıp istediğiniz seslerin ve ritimlerin herseyin 90 mb da bulabilmenizmidir?
Bence ön yargıdan önce biraz daha bekleyin hayırlısıyla çıksın eğer dinlediğinizde hala aynı düşünüyorsanız kesinlikle saygı duyarım.. ;)

Sayın DorukUSB kardeşler şimdiye kadar nerdeydiniz.20 Eylül itibariyle sezon bitiyor siz kalkmış set piyasaya sürüyorsunuz. Bu seti ancak gelecek yaza kullanabiliriz vede evde çalıp dinlemekten usanmazsak. Keşke biraz erken davransaydınız neyse hadi hayırlısı ben olsam kesinlikle almam... İçeriği ne olursa olsun ?