• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanist Utku'nun or 700 v1 Ritimleri(ots'li)

• Konbuyu başlatan Utku
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 5K

Utku

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 2x
Başlık Sürekli güncel kalacaktır..Ben düğün rtimleriyle uğraşmıyorum.Düğün piyanisti değilim.Ama yeri geldimi düğünlerdede çalıyorum.Program,restaurant,bar klavyecisiyim..Bay ve bayan solistlerede eşlik ediyorum.Aynı zamandada şantörüm.Kendime çalıp söylüyorum.Emeklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum..Konuyu takip edin sırayla ritmler ekleyeceğim.Umarım repertuvarlarınıza katkım olur meslektaşlarım:)

Not:Ritmler or 700 v2 'dede çalışır...:)

1_Kenan Doğulu ''Aklım Karıştı''

2_Sibel bilgiç ''Alışamadım'' Orjinale yakın...

3_Sezen Aksu ''Tükeneceğiz''

4_Ferhat Göçer ''Biri bana gelsin''(Akustik Versiyon)

5_Gökhan Tepe ''Çok Özlüyorum''

6_Sezen Aksu ''İki Delilik''

7_Candan Erçetin ''Söz Vermiştin Bana''

8_İzel Ufuk Yıladırım ''Sus''

9_Tarkan ''Yak bütün Fotoğrafları''(Slow version)

10_ Funda Arar ''Yak Gel''

11_Mustafa Ceceli ''Limon Çiçekleri''

12_Ufuk Yıldırım ''Çabuk Gel Annem''

13_Hande Yener ''Romeo'' Şiddetle tavsiye ederim mükemmel sound;)

14_Hande Yener''Acele Etme''

15_Madonna (La isla di bonita)

16_George Mıcheal ''Careless Whisper''İntrolu;)şiddetle tavsiye ederim

17_Beatles ''Le it be'' introludur

Moderatör tarafında düzenlendi:
utkucum hoşgeldin siteye. :) çoğu ritimi daha önceleri dinlemiştim ama küçük küçük demolarda koysaydın harika olurdu.

katılıyorum demolu olsa daha hoş olurdu...paylaşım için 700 cüler ve yamaha kullanıcıları adına teşekkür.

Yarın deneyeceğim teşekkürler!

hocam demo yapıcaksan 4shared den paylaşırsan sevinirim direkt dinlemek için. zshareden dinliyemiyorum şahsen bilinmeyen eklenti isteyip duruyor.

demo paylaşmıyorum yamaha 0r 700 cüler için ritm paylaşıyorum.indirinde orgunuzda dinleyin bir zahmet!!! or 700 ü olmayanlar paylaşımımdan yararlanamaz..mp3 dinler gibi bilgisayaranızda dinleyemezsiniz

Hoşbulduk Windman...

ben başkaları demo yapsaydın falan demiş onun için demo yapıcaksan diye dedim. ritimin bilgisayarda dinlenmediğini bizde biliyoruz!!!

harıkasın utku bu paylasımından dolayı tebrık ederım

eline saglik ustat siteye katkilarin icin tesekkurler.Devamini bekleriz.

demo paylaşmıyorum yamaha 0r 700 cüler için ritm paylaşıyorum.indirinde orgunuzda dinleyin bir zahmet!!! or 700 ü olmayanlar paylaşımımdan yararlanamaz..mp3 dinler gibi bilgisayaranızda dinleyemezsiniz

Hoşbulduk Windman...

dostum sen 80s değilmisin. kötü bir şey dememiştim. kusuruma bakma. 80s ile olan arkadaşlığım ve samimiyetim nedeniyle demolarda ekleseydin diye belirtmiştim. gerginliğe gerek yok. okey :) :) :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri