• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanistler perde arkasi muzik yaptinizmi ?

ya bende 1 kere denk geldi perdeli bidahamı töhbe aman aman :D:D:D

bu konuda aranızdaki en şanslı kişi benim..kınalarda özellikle beni arayıp buluyorlar..
ama bir gün tam tersi oldu.devamlı çalıştığım iş yeri öğlen yemeği almış.bir fabrikanın işçilerine verdiği bir yemek.tabi hepsi erkek 600 kişi..ben çıkmak istemedim ama mecbur
çıktım.salonun kapısından adımımı attım yüksek topuklu ayakkabımın topuğu yerdeki kapı sürgüsünün deliğine sıkıştı.adımımı atmamla birlikte kendimi salonun ortasında yatarken buldum.salonda çıt yoktu 600 tane adam bana bakıyordu.bir allahın kuluda tutup kaldırmadı.her halde şok olmuşlardı.bense mosmor olmuştum.:( akşama kadar yatacak halim yokya kendim kalktım hepsine bakarak düşenin dostu olmazmış dedim.bir kahkaha koptu.
neyseki sonradan moralim düzeldi ve güzel bir program oldu.hala o günü unuyamıyorum..:D:D

bende bır dugun çaldım.
damat zorla evlendırılmıiş.
dugun zorakı
damat dugunu abes ve günah demış
gelın tarafı dugunsuz olmaz demış
ne çaldıysam oynamadılar KUSLUK VARMIŞ
AMA SEN ÇAL-DURMA HEP DEDILER.

:d:d:d:d:d

bu konuda aranızdaki en şanslı kişi benim..kınalarda özellikle beni arayıp buluyorlar..
ama bir gün tam tersi oldu.devamlı çalıştığım iş yeri öğlen yemeği almış.bir fabrikanın işçilerine verdiği bir yemek.tabi hepsi erkek 600 kişi..ben çıkmak istemedim ama mecbur
çıktım.salonun kapısından adımımı attım yüksek topuklu ayakkabımın topuğu yerdeki kapı sürgüsünün deliğine sıkıştı.adımımı atmamla birlikte kendimi salonun ortasında yatarken buldum.salonda çıt yoktu 600 tane adam bana bakıyordu.bir allahın kuluda tutup kaldırmadı.her halde şok olmuşlardı.bense mosmor olmuştum.:( akşama kadar yatacak halim yokya kendim kalktım hepsine bakarak düşenin dostu olmazmış dedim.bir kahkaha koptu.
neyseki sonradan moralim düzeldi ve güzel bir program oldu.hala o günü unuyamıyorum..:D:D

bir dahakine dikkat et emi :D:D: geçmiş olsun

caldık hemde ne caldıkk ıkı sene oncee adalar geldı utana sıkıla soyledılerr kına gcesındeee perdelerı cektıkk yanımada bır adam verdılerr geldı bır kasa bıraylaaa bırdee bır cuval antep fıstıgıggıı kadınlar ısteklerı adama soyluyorlarr oda bana her ıstek geldıgınde adam sag olsun bahsıste verdı bır tarfatan calıyoruzzz bır taraftan ıcıyyoruzz bır taraftanda antep fıstıgı yıyoruzzz gece bıtınceye kadar bı dunya bıra ıctık zılzurna sarhos olduk bır cuval fıstıkk yedık eeee o kadar fıstıgı yersen ertesı gun aksama kadar susarsın boynunaa yalak baglarr oyle gezersınnn tabııı ıkı uc gundeee bır ton su ıctımm o fıstıklardan dolayııı benden sıze tavsıyeee perdenın arkasında calarken bıra ıcerken fıstıggıı fazla yemegın ozellıkle antep fıstıgınıı aksama kadar kafanızı su yalagından cıkartamazsınızzzzzzzz

Nuri Dardanel taki isi okey hic aklimdan cikmaz cok guzel

kesanli mustafa butun orkestralar benim arkadasimdi dugun salonuna girmek icin anlamissindir sene 1964-1965-

Muzisyenler konuya cevap yazanlar ve okuyanlar hepinize tesekkur ederim.

buyrun devam ediniz.

Oktay Roman 39

sazgrubu seni bekleriz

benimde başıma çok şey geldi ama perde olayını yaşamadım.memleketim seydişehirin kasabalarındaki bayan kınalarından öyle proğramlar geldi ama alır mıyım hiç...

Cevap: Piyanistler perde arkasi muzik yaptinizmi ?

Buyrun devam ediniz

Cevap: Piyanistler perde arkasi muzik yaptinizmi ?

Bana çok denk geldi ama ilk 20 30 dkdan sonra kendileri açtırdılar perdeyi :D