• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Poly Evolver PE Klavye Synthesizer Tanitimi

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Poly Evolver PE Klavye Synthesizer Tanitimi

Gözden geçirmek
Poly Evolver Klavye DSİ amiral gemisi synthesizer, neredeyse bir-topuzu başına fonksiyonu nakavt kapatılmamış diğer synth orada farklı sesler başka bir Evolver elbette hariç! Bir üst uç donanım bu program için sonsuz menüler arasında Wading gerektirir synth Don't like? Poly Evolver's 78 düğmeleri ile bir sorunu yok-60 tanesi potansiyometre ve 58 düğmeleri, programları doğrudan erişim için bir tuş takımı dahil.

Analog / dijital hibrid, dört sesli Poly Evolver ses iki analog ve iki benzersiz bir stereo ses mimarisi dijital gerçek bir Curtis analog düşük ile kanal başına pass filter başına dört osilatörler özellikleri. Dijital işlem basit ancak sinyal zincirinin sonunda efektler eklemek yok sıkı ayarlanmış geribildirim, bozulma, bit ezme için analog elektronik entegre olduğunu ve senkronize gecikmeler. Aynı zamanda ve harici ses işleyebilir, her ses için ayrı stereo çıkışı vardır.

Poly Evolver üretebilir klasik analog daha küstah ve sinirli dijital sesler kadar geliyor. Ayrıca, yeteneği dört bölümden aynı anda ayrı stereo çıkışlardan kadar play ile multitimbral olduğunu. Ve harici ses işleyebilir.

Poly Evolver genel bir "levha" iş istasyonu değildir. Eğer gerçekçi piyano ve yaylı arıyorsanız, seyir tutun. Fakat eğer istiyorsan gerçekten, ilham verici ve benzersiz gerçek araç, daha fazla kendinizi yormayın.

•Her sesli sesli başına dört osilatörler ile tam bir Evolver, iki analog ve iki dijital.
•Ayrı Curtis analog düşük ile True stereo sinyal yolu her ses, her kanalda filtreler geçmektedir. Her ses, vb) pass filter kendi bağımsız etkileri (geribildirim, gecikme, bozulma, yüksek sahiptir.
•Kolay, sezgisel için Yüksek erişilebilir ses kontrolü: 78 düğme ve 58 geçer.
•Saat hızı, nabız gibi atan mavi LED ve sert ağaç sonu paneller.
•Her ses bağımsız 16 x 4 adım sequencer vardır. Everything (sequencer, LFO ve gecikme) mükemmel MIDI için eşitler.
•Program modunda, dört sesler aynı ses çalma. Combo modunda, sesler Ancak istenen tahsis edilebilir: büyük bir ağızdan ses, split veya katman klavye herhangi bir yapılandırma için ve tüm 4 yığını / veya oyun bir veya tüm dizileri aynı anda. Her ses farklı bir MIDI kanalı yanıt verebilirsiniz.
•Her ses mix ve kulaklık çıkışı yanı sıra kendi stereo çıkış vardır.
•Stereo ses girişi herhangi bir veya tüm sesleri, dış stereo veya mono sinyallerinin paralel ses işleme sağlayan yönlendirilebilir. Bir ses çıkışı ilginç çift işleme efektler için başka bir giriş yönlendirilir olabilir.
 
Geri
Üst