• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Psikolojik test.. katılımınızı bekliyorum...

Cevap: Psikolojik test.. katılımınızı bekliyorum...

1-At
2-Aslan
3-Koyun
4-İnek
5-Maymun

evet maymun 2 oldu :) bakalım daha katılım olacakmı... cevabı biraz sonra yazıyorum...

teşekkürler...

evet arkadaşlar cevbı yazmak istiyorum.. vakit geç olup sizler gitmeden öğrenmeniz için....
aslında bu cevaplar Japon kaynaklarından alınmıştır.
Çöl hayatımızdaki zorlukları simgeler....
Hayvanlar ise... .
Aslan = Gurur
Maymun = Çocuklarınız
Koyun = Arkadaşlar
İnek = Temel ihtiyaçlar
At = Hırslarınız.
Kısaca, yaşamda zorluklarla karşılaştıkça bunlardan birini feda ederiz. Son hayvan, diğer her şeyi kaybetme pahasına tutunduğunuz varlığı simgeler... :)
yani testte kazanan kaybeden yok ama kendimizden neleri kaybetmeyi göze alabileceğimiz konusunda bir özeleştiri gibi algılayın... katılan herkeze teşekkürlerimi sunarım...

demekki ben her şeyimi teker teker fada ettim çocuklarımı aldım.kadın iç güdüsü.:D:Derkekler ilk önce çocukları bırakmışlar.:D:Ddermişim.gerçekten güzel bir anketti.ellerine sağlık furalabi.teşekkürler.

demekki ben her şeyimi teker teker fada ettim çocuklarımı aldım.kadın iç güdüsü.:D:Derkekler ilk önce çocukları bırakmışlar.:D:Ddermişim.gerçekten güzel bir anketti.ellerine sağlık furalabi.teşekkürler.

sizin cevabınızı okuyunca inanın bende aynı şeyi düşündüm.. kadın iç güdüsü gerçekten çok kuvvetli.. evet maymun diyen bir arkadaşımız daha oldu.. ama diğer arkadaşlar hırslarına yenik düştüler malesf :)

Paylaşım için teşekkürler cevap vermek için geç kalmışım ama içim de kalmasın benim sıralamam da böleydi.

1 önce aslanı bırakırdım sağı solu belli olmaz :)
2 maymunu bırakırdım işime yaramaz diye.
3 koyunu yerdim zaten acıkırdım :)
4 inekte çok yavaşlatır diye bırakırdım.
5 atı alır biner giderdim :)

Paylaşım için teşekkürler cevap vermek için geç kalmışım ama içim de kalmasın benim sıralamam da böleydi.

1 önce aslanı bırakırdım sağı solu belli olmaz :)
2 maymunu bırakırdım işime yaramaz diye.
3 koyunu yerdim zaten acıkırdım :)
4 inekte çok yavaşlatır diye bırakırdım.
5 atı alır biner giderdim :)

:) HOCAM SENDE HIRSINA YENİK DÜŞTÜN :) teşekkürler katıldığın için.... not: yeni görevinde başarılar dilerim.. yakıştı ünvan resimi altına :)

NOT: Cevaplara bakmadan yaptım. ve sonuç ne olursa olsun gerçekten bu yolu seçerim.

1 Maymun.. Çünkü işime yaramaz

2 Aslan... Çünkü güçlü ama açlıktan ölmemem lazım. Atda lazım. Yorulmamak için ona binerim.

3.İnek... Koyununda etinden ve sütünden yararlanabilirim Atada binerim.

4 At... Zaten çöl bitti yürürüm ama koyunum var Açlıktan ölmem. Sütünden ve etinden yararlanarım. Tüylerinide kullanırım üşümem kışın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NOT: Cevaplara bakmadan yaptım. ve sonuç ne olursa olsun gerçekten bu yolu seçerim.

1 Maymun.. Çünkü işime yaramaz

2 Aslan... Çünkü güçlü ama açlıktan ölmemem lazım. Atda lazım. Yorulmamak için ona binerim.

3.İnek... Koyununda etinden ve sütünden yararlanabilirim Atada binerim.

4 At... Zaten çöl bitti yürürüm ama koyunum var Açlıktan ölmem. Sütünden ve etinden yararlanarım. Tüylerinide kullanırım üşümem kışın.

hocam sende arkadaşlığı seçtin.. buda güzel bir yorum. teşekkürler katılım için

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri