• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR A300 v3 hayırlı olsun !

Cevap: PSR A300 v3 hayırlı olsun !

merhaba arkadaşlar,

PSR A300 v3 projesi bitmiştir.
Burada amaç mümkün mertebe aletin sound kalitesini arttırmak ve eksik olan unsurları gidermekti.
V2 modeli için 2011 yılında 50 yeni ritim yapılmıştı ama ses ilave edilememişti.çünkü rom kapasitesi buna müsait değildi ve elimdeki servis kitabında işlemci ile ilgili bilgiler eksikti.
3 ay önce elime geçen işlemci ile ilgili bir döküman rom kapasitesini arttırabileceğimi gösteriyordu ve küçük bir deneme başarılı oldu ve bu projeye karar verdim.

PSR A300 diğer modellerden çok farklıdır çünkü sesler awm şifresi dışında ayrı bir enkript taşıyor.
her bir sample 2 ayrı şifre sistemine sahip.Bu şifre sistemini deşifre etmeden rom'a ses koymak mümkün olmadı ve bunu 2005 yılında 4 ay gibi bir sürede çözmüştüm.
bunun için özel editörler gerekiyordu ama elde etmek mümkün olmadı.
v3 için özel bir program ve bir editör oluşturdum ve o yüzden normalde 6-7 ay sürecek bir iş 3 ay içinde bitti.

umarım hayırlı olur.

diğer bilgiler için lütfen arayınız:

0532 2013974

Can bey öncelikle hayırlı olsun bu projeniz allah kaza bela vermesin sizden a2000 içinde v3 çalışması bekliyoruz ritimlerin ve seslerin yenilenmesi iyi olurdu saygılar iyi çalışmalar.

Yamaha 300 a V3 hakkıında
Yamaha psr 300 orgumu V3 yapması için Can Beye gönderdim.ve kısa bir sürede yapıp gönderdi sağolsun.Ben ülkemizde böyle bir insanın varlığından gurur duydum.Müzisyenler ve müzikseverlerin desteklemeleri gereken bir isim.
Orgumun yeni sesleri ve ritmleri inanılmaz güzel oldu. Keşke doğu ritmlerine biraz daha fazla yer verilse diyorum ama bu kadarı bile inanılmaz olmuş.Can beyi yürekten tebrik ediyorum.

can abi
or700 v3 haberlerini bekliyoruz
sonuç nedir acaba

Can Bey Turkiyede elini attigin marka sayende tutuluyor bir de su Medeli markayada el atsan belki o firma Turk muzisyenlerinin istedigine kulak verir.
saygilar

Can bey bu cihazın sıfırı satılıyor mu? Nerden temin edebiliriz

sayın can bey yaptıklarınız gerçekten takdire şayan ben sizi taaa 90lardan güney işhanından beri tanıyorum ve yamahaya yaptıklatınız çalışmalarınız muhteşem ama yamahanın stratejisini böyle belirlemrsi ve aletlerinin aşırı pahalı lması çok büyük bi dezavantaj bencede dilerim daha iyi işlerde sizi görmek kısmet olur ayrıca rahmetli barkat zamannda rolandın neler yaptığı ve piyasa lideri olduğunu hepimiz biliyoruz umarım rolandın yada hewrhangi bir firmada sizi yine muhteşem işlerle görürüz bu yamahanın kaybı yalnız siz deil salih be ve diğer yamaha için çalışanlarında değerleri bilinmedi böyle oldukça yamaha hep geri planda kalacak saygılar sunuyorum siz can bey