• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR OR700 V2PLUS'çılar Neler Yapıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

BaTuH

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Keyboards
Merhaba Arkadaşlar,

Elimizden geldiğince bir çok konu da sizlere yardım etmek için buradayız..

V2 Plus kullananlar neler yapıyorlar? Belki, ufakta olsa bir proje geliştirebilmem için fikirlerinizi alabilirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PSR OR700 V2PLUS'çılar Neler Yapıyorsunuz?

Kit yükleyelim ;)

Yamahayla artık pek ilgilenmiyorsunuz zannediyordum :D

merheba BaTuH BOLDOR arkadaşıma katılıyorum mesela yeni kit farklı şekilde ritime göre daha farklı insan sesleri dahada gerçekçi asma davul vs birde daha yeni slovlar fantezi taverna tarzı olabilir kasa olarak en önemli proje mikrafon olabilir

yeni sesler ritm ler kitleer istiyoruz hocam.

sadece davul ile 4-4 ritimi ve 2/4 ritimi,ayrıca zurna nın transpoze göre ayarlanmasını istiyorum.

bu dedikleriniz cok zor be dostlar artık or700 ve a2000 için hersey bitmiş durumda farkındamısınız bilmem yamahasadece emo için desteklıyor o da seti çıkardı aynı setı hem a2000 için hem tyros için hem de 3x için uyarladı ve işi bitirdi . ne yazık ki biz sadece emo nun setınden yararlanabiliyoruz biz yamahacılar ne ritim ne sound yükleme gibi seçenegimiz var diğer marka orglar da oldugu gibi degil her yönden kısıtlıyız ne yazık ki kimse bu işe dur diyemiyor

Batuhan bey: hic yeni ritim vs. yokmu? Varsa kiyida kosede :) sevindirin or700"culeri..

korg taki gibi vahdeler 2 -4 ler sesler olursa güzel olur

Batuh konu acip kaybolmus =)ve efekaana katılıyorum yamaha bitik durumda ,hayatimda sadece 3 günlüğüne or700 v2 olmak üzere yamaha kullandım ben cihazı sattıktan sonra plus cikti ve sonra da a2000 neyse a 2000 e o kadar cok ozenmistimki pan muzikte canli denemeye gittim o zaman bos cihazdı korg saundu yamahaya yaklasamaz gibi gelimisti gerci hala ole ama pa 500 kullaniyordum ve utanmistim acikcasi fakat 10 arkadasimdan 9 u yamaha ile yolda kalabilirsin demesinden dolayı korgla devam etmek zorunda kadım .su an medeli aldim 2. klavye olarak ve alt standimda pa 600 duruyor keske yamahada arkasinda dursa cihazlarinin da bi a 2000 koyabilsem sahneme saygilarimla.