• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr-s650 set

• Konbuyu başlatan dudul
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 32
  • Görülen : 6K
Cevap: Re: Cevap: psr-s650 set

bu duyuruyu hemen hemen bütün s650 kullanıcıları duydu ama halen kesin ve net bir açıklama yok set yapılacak veya yapılmayacak insanlar bu işin netini öğrensin artık.bizlerede yazık sayın dr salim hocam ?

duyuruda zaten yazıldığı gibi çalışmayı durdurduk.

bugüne kadar yamaha dahil kazıklandık durduk.

bunu yaparsak heba olacak ve emeğin karşılığı olmayacak.

Cevap: psr-s650 set

peki aylardır set bekleyen bizler ne yapalım?...
suç kimde şimdi biz kime kızalım
bu kadar mı önemli bu paylaşılan "editör dediğiniz" program. sonuçta mağdur bir kitle var bunun da farkında olmanız gerekir.

Salim Bey heba olma sebebi nedir , konuyu biraz daha açabilirmisiniz?setin kopyalanması mı yoksa editör içinden seslerin çekillip kullanıcıların set yaratabilmesi mi?Eğer emeğinizin karşılığını görmek istiyorsanız durdurmanız gayet normal ve haklısınız.Fakat seti bekleyen masum kullanıcılarda vardı ve hevesleri kursaklarında kaldı.

Burdan yamahaya sesleniyorum hiç düşünmüyormu memnuniyet çıtasını??? Yamaha mı aslaaa veya ooo Yamaha mı süper diyecek millet sayesinde bu piyasada durduğunu...

ayıptır yazıktır günahtır aylardır bekletiyorsunuz bizleri başkalarının cezasını bizlere çektiremezsiniz bi söz verdiniz bence adam gibi tutun derim

Bence tüm 650 kullanicilari yamaha yi mail yağmuruna tutsun her model için onca set varken bunun olmaması büyük haksızlık

elinde editör olanlar yapsınlar seti. ister satsınlar ister paylaşsınlar....

bu kaçıncı enayi yerine koyuluşumuz...

bize kimse hesap soramaz!

hesap sorulacaksa kafadan başlayın...
ayaklarlardan değil...

Salım hoca su yamaha ya verdıgın destegı korg a verseydın karıyerın daha saglam olurdu saglık olsun

yamaha ses kalitesi olarak korg tan üstün bence ama destek sıfır...bu nedenle olsa gerek korg'un 2. eli altın değerindeyken yamaha aldığın gün değeri yarıya iniyor..
bence dr salim den ziyade yamaha türkiye ye kızmak lazım ürünlerine destek vermediği ve kullanıcılarını mağdur ettiği gerekçesiyle.. yamaha satmaya bakıyor ürünü gerisi boş hem böylelikle 2.el değerini de yerlere düşürerek bizleri 2 defa mağdur ediyor.. bi daha da yamaha mı TÖVBELER OLSUN....
bu cihaz yeni çıktığında bu kadar çok satılasındaki en büyük etken set çıkacak söylemleri idi bu söylemler olmasaydı almazdım kesinlikle...bizi bu denli zarara sokanları allaha havale ediyorum 3 kuruşluk hakkım varsa haram olsun..

ayrıca herşey para mı? piyanist kaynak bölümünde korg paylaşımları yamahanın kinden kat be kat fazla.. madem öyle her şeyde ticari kaygılar var o zaman kapatsınlar forumu set satış sitesi kursunlar..expansion pack i satan bi üreticiden ne beklenir ki..sen istersen jaguar al tofaş gibi servis ve yedek parça ağı kuramadıktan sonra kim alır jaguarı ne kadar değerin olur milletin gözünde..

cptdeniz kızgınlığını anlıyorum ama yine de burada kızılacak kişiler dr.salim ve batuh değil.. Korg sayfasındaki nevalelerden bahsediyosun.. evet doğru korg'a çok set yapıldı..paylaşılan setlerin hepsi para karşılığında satılan setlerin editlenmiş halleri.. yani sıfırdan set yapan her yapımcı para kazanabiliyor Korg klavyeleri sayesinde. Emo, cüneyt sertaç, baykal..vb isimler emeklerinin karşılığını alabiliyolar sattıkları setler kopyalansa da:)

Yamaha, expansion packleri için kopyalanmaya/ çoğaltılmaya karşı hiç bir çalışma yapmadı, emo nun a2000 usb si hariç.. Bir yandan da set yapanlara Allah kolaylık versin çünkü insanlar ve istekleri ile uğraşmak çok zor, geçen aylarda emo'dan 22/9 luk ritim isteyen insanları görünce anladım:):) (22/8 liği anlıyorum ama 22/9 ne bileyim ayrı bir fantezi..).. emeğinin karşılığını almak istemesi dr.salim'in bence çok doğru..çünkü çok zor işş