• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PSR S650 şikayet!!!

Editörün gelişmişi çıkacaktı.Bilgisi veya 1.ağızdan bilgisi olan kişiler varsa buraya yazarsa seviniriz.

Cevap: PSR S650 şikayet!!!

S650 ye set hazirlanacakti 9 ay once set parasini da verdim 150 tl maalesef set cikmadi para cope gitti cihazi sattim simdi roland bk5 or var coook coooook memnunum bk5or sshipleri kiymetini bilsinler

S650 ye set hazirlanacakti 9 ay once set parasini da verdim 150 tl maalesef set cikmadi para cope gitti cihazi sattim simdi roland bk5 or var coook coooook memnunum bk5or sshipleri kiymetini bilsinler

Hocam a2000 vardı, memnun kalmadınız mı ?

A2000 cok super aletti ihtiyactan sattim yenisini almaya kalksan tr ve emousb neredeyse 4000 tl yari parasina sifirbk5 or aldim cok memnun kaldim selamlar

Bu yamahanin derdin yemin ederim anlamadim beyinsiz heralde bunlar can abi ve diger salim batuh biseyler yapmaya calisti adamlar nasil kabul etmiyo anlamadim ne dir bu herifleri sikayet edecek bi mercide yok