• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ramazan kaynak dante tr turkiye turunda

Cevap: Ramazan kaynak dante tr turkiye turunda

ramazancım merhaba dostum daha önceden görüşmüştük seninle yavuz benim ismim. senden rica ekrem ve gültekinin Rumeli pop folk albümündeki 2-4 7-8 leri ayrıca payduşka çaça ritmlerini de alete koymanız Trakya yöresinde çok gider bu ritmler

Slm.Isteklerınızı soyleyın yeter.Rıtımler yazılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aletın fıyatı 2000 tl nın altında olucak arkadaslar.

Alet 2000 tl nın altında olucak arkadaslar.

2000 Tl nin altında olucak.

Ada çiftetelli,2/4 ler Çok sağlam olmalı ses editleri zaten bende göreceksiniz bu konudan çok iyi anlarım çok güzel tonlar yazacağım..

Slm.Meyankolik nick li arkadaşım.Siz değerli üstadların Bilgisine ve ilgisine tabiki ihtiyacımız var.Bize her ilden ritim istekleri gelio ve elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.İşin aslı usta müzisyenlerin bu alete el atmasıyla bu alet TURK aletı olarak basarıya merdiven dayıyacak.Ustaların olumlu yonde desteklerını bekliycez.Siz varsanız MEDELİ DANTE TR Var demektir herşey yardımlaşma ile var demektir.

HAKAN BEY fiyat çok makul aleti bizzat denedim pa 800 ve altı a2000 ni ve altını bitirir .durumda
aletin ses çıkışı çok kalite sıradan pa 800 setlerindeki tonundan bile iyi tabiki bizlerde ritim ve ses performanslarını desteklicez roland bk 5 oyuncak kalır.saygılar.

Silifke yöresi silifkenin yoğurdu ham çökelek çalacak ritimleride eksik etmeyin benim görüşüm :)

Ustad tus takımı rahat olmasını isterim sert olmaması tercihimdir bende cok merak ettim ben orgta turk seslerine cok önem veririm bunların basında elektro ve zurna geliyor 2000 binden assagı olması herseyden iyi herkez alabilir umut ediyorum bu alet tutacak parayı simdiden ayırayım belli olmaz alıveririm :)