• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

ramocan05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm.Arkadaşlar bayağı bir zaman steye işlerim nedeni ile giremedim ve bugün fırsatım oldu.Stede şöyle bir gözden geçirdiğim konular oldu.Alet hakkında eskisi gibi kötü yorum yapan yok.Bunun sebebi çoğu arkadaşlarımız aleti alıp deneyip program atıp bilgi sahibi olması herhalde.Bizim amacımız az maliyetle çok para kazanmak deyil az paraya iyi bir org yapılabildiğini ıspatlamak.Dante tr yakın zamanda yeni güncellemeleri ile kullanıcılarını şaşırtacak bir güncelleme hazırlığına girdi.şikayet edilen konular gözden geçirildi ve gereği yapılıyor.Bu güncellemeden sonra çok şey değişecek arkadaşlar.Herkese hayırlı olsun.Soru sormak isteyen beni araya bilir.Karadeniz turumuz başladı gereken bılgılerı steden yayınlayacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ramazan kaynak dante tr ön bilgi.

Abi şu süpriz gelişmeyi açıkla rahatlayalım

Abi şu süpriz gelişmeyi açıkla rahatlayalım

Bu konu ile ilgili açıklama mutlaka yapılacak ama sağlıklı olabilmesi için önce somutlaşması gerekiyor.
Lütfen bir kaç gün sabredin.

Bu konu ile ilgili açıklama mutlaka yapılacak ama sağlıklı olabilmesi için önce somutlaşması gerekiyor.
Lütfen bir kaç gün sabredin.
Bence erkenden açıklama. Aynı türk tv dizilerindeki gibi muammalı kal. Millet heyecandan iyice isterik duruma gelsin. Projeyi tamamlayın ondan sonra. Neden? ilkinden ders almadınızmı? Sordunuz, alternatif beklediniz, başınızı ağrıtmadılarmı? En iyisi hiç kuşkum yok 2. mamulatı yaratıp insanların önüne resmen koymanızdır. Hangi marka danışıyorki, hele ki Türk milletine. En azından kafanız karışmayıp daha salim (Dr. Salim değil ha :D şaka) çalışması yönünden. Bir de marka konusunda bir değişiklik yapma olanağınız olabilse. Sosyetik çalgıcıların ağzını iyice kapatmak adına Ahhh! keşke mümkün olabilseydi. Her şeye rağmen Allah' tan züğürtüz de sahiplenmemiz gerekenin en önde gidenine ve kralına, şüphe yok. Varmı itirazı olan konuşsun.

Bence erkenden açıklama. Aynı türk tv dizilerindeki gibi muammalı kal. Millet heyecandan iyice isterik duruma gelsin. Projeyi tamamlayın ondan sonra. Neden? ilkinden ders almadınızmı? Sordunuz, alternatif beklediniz, başınızı ağrıtmadılarmı? En iyisi hiç kuşkum yok 2. mamulatı yaratıp insanların önüne resmen koymanızdır. Hangi marka danışıyorki, hele ki Türk milletine. En azından kafanız karışmayıp daha salim (Dr. Salim değil ha :D şaka) çalışması yönünden. Bir de marka konusunda bir değişiklik yapma olanağınız olabilse. Sosyetik çalgıcıların ağzını iyice kapatmak adına Ahhh! keşke mümkün olabilseydi. Her şeye rağmen Allah' tan züğürtüz de sahiplenmemiz gerekenin en önde gidenine ve kralına, şüphe yok. Varmı itirazı olan konuşsun.

en kralınıda kuullandım hepsi aynı çalmayı bilmek dışında kalan herşeyi biliyorum bu cihazı türk müzisyenlerln desteği var bu yüzden alıcam ekimin 15ine bişey kalmadı sonra cevizlide topluycamn pa80 cileri cihazı tanıtıcam :D

ramazan bey,3gün önce bende aldım,koma parametreleri _50 fazla oynamıyor bunun sebebi nedir bilmiyorum ama keşke _50den fazla olsaydı,leslide güzel olmuş ama birazdaha genişden ve aheste dalgalansa daha hoşolurdu.

Herşey iyi güzelde arkadaşlar biz bu aleti nereden sipariş vericez. YANİ bunun resmi ithalatçısı mail order yapan zuhal müzik gibi (bk5 mesela) veya hepsiburada gibi 9 taksit uygun fiyat yapılan bir yer yokmudur. Mutlaka piyasamı inmek gerekiyor. Baktım hep satıcılar bireysel maalesef. Bir yardımcı olun dicem reklam diyeceksiniz tabi :)

Slm:Arkadaşlar ilk öncelikle koma sorusunu yanıtlamak istiyorum.Koma değeri 50 olarak standart tır tabiki önceden diyer aletler eksi 64 de kadar iniyordu komalar ama 64 ile 50 arasında çok fazla bir ses oynamıyor diye düşünüyorum.Lesli konusunda şöyle bir fikir verebilirim,Alttaki potansı sonuna kadar kısıp üsteki potansı sonuna kadar açıp tekrar geriye doğru 2 milim kısarsan daha iyi ve uzun dönen lesliye çevirebilirsin.çok ince ayrıntılı olduğu için biraz hassasiyet göstermen gerekebilir lesli konusu..Diyer soruya cevap vermek gerekirse şu anda karadeniz turuna yeni başladık.Arkadaşım hangi ilde olduğunu belirtirse nereden teymin etmesi gerektiğini hemen söyleyip yardımcı olabilirim.Bana ulaşmak isteyen olursa şu numaradan ulaşa bilirler:0530 3409931.hafta içi 9:30 18:30 arası arayalabilirsiniz ,cumartesi günleri ise 9:30 17:30 arası istediğiniz bilgi ve yardımı alabilirsiniz.Hayırlı günler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

artvine ne zaman gelirsiniz ramazan bey... onceden bilgi verirseniz bende piyanist arkadaşlari bilgilendiririm....

Slm:Syn:umitpa1x nick li arkadaşım:Şu anda samsundayız tahminime göre önümüzdeki hafta artvinde olacağız eyerki bir aksilik olmaz ise.Bazen süpriz tanıtım ilçeler çıkıyor şayet çıkarsa 2. haftayada sarkabilir.Ama mutlaka artvine gelicez allah nasip ederse.Hayırlı geceler...