• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Reha usb set burada !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uğur demirel

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 256 MB RAM+DAVUL
konu kapanmıstır.herkes hakkıını helal etsın . çok ozur dılıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Reha usb set burada !!!!

O setin kilitli oldugu söyleniyor , kiliti kirilip paylasim olmus . Alanen emek hirsizligi var . Bunu yapan sen degilsin sevgili kardesim ama en azindan sen vesile olma . Nasil olduysa eline gecmis bi türlü ...kullanip kullanmamak bir sorun , bunu paylasmak cok büyük sorun .Saygi ve sevgilerimle....

yok set kılıtlı degılmıs ogrendım bnde yukleyıp deneyen olmadı galıba suana kadar

Sevgili Ugur kardesim , kilit bir defa kirildimi zaten olay bitiyor...Indiren herkes kullanabilir...Sorun derken kastim baska bir seydi....kisaca kul hakkiydi ....

emeği geçenin eline sağlık seti ben yükleyip inceledim sette çok büyük eksiklikler var roman rithimlerine laf yok ve kit leri tok kaliteli hoş geliyo ama sesler yok denicek kadar az ve rithimler çok az her bank ın 1. kısmı dolu sadece kısacası set usta ellerde biraz uğraşılarak daha kaliteli hale gelebilir

duyduguma gore reha set ın orjınalıde bozukmus setı alan cok yakın bı abım soledı varyasyonlar hp bozuk dedı ama bılmıyorum

arkadaşlar...bu set bigalı reşat ükünç'e ait set güzel...ama güncellemeler daha güzel ritimler sesler var dinlemek isteyen facebook'ta reşat ükünç'ün profiline girsin dinlesin...bu seti internete atan burcu 34 isimli kişiye hakkını helal etmiyo...reşat ükünç benim arkadaşımdır...ben bizzat kendsiyle telefonda görüştüm helallik istedim...sizde kul hakkına girmeyin arayın helallik isteyin bence yok öyle olmaz derseniz..siz bilirsiniz allah'la sizin aranızda bişey...

sette bozuk ritim yok 1 tane yada 2 tane atak bozuk galiba...onları da belki unutmuş olabilir..yada bu seti parayla alan kişi bozmuş olabilir...sette eksiklikler var tabi ama güncelemelerde çok fena ritimler var dedi bana setin sahibi...

Varyasyonlar bozuk diye duydum o zman setin genel tanitimini yapsn intro calmasn

hocam yükledim ama error hata verdi ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...