• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Reha usb set burada !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Reha usb set burada !!!!

sevgili müzisyen arkadaslar bu set resat ükünç yani bana ait piyasaya nasıl düşmüş bilmiom düşsede önemli deil çekirdek bnde ve yeni güncellemeler bnd mevcut ve burda paylaşan kişi sen tam bir nyse anladın onu ayrıca bu ilk yapım aşamasındaki set yani eski ve bunu esas piyasaya süren (burcu34) onu allaha havale edip hakkımı zerre harram zıkım ddiyorum sonuçta 8 aylık emek var bu işten para kazanıoz v böyld oldukça kimse set yapmaz ya re ssmple yada bişi oldu kırıldı set ama sorun yok allah byüktür allah rabbim kimsenin hakkını kimsedd bırakmaz ugur snd bunlardan birisin yalnız çoluk çocugumun rızkını kesenin allah ergeç hakk ettini verir dedimya allaha havle ettim bu sdt eskide olsa bçöyle yappılmamslıdı emek nerde sayın afmin lütfen bu lingi silip bu üyeyi uyarın saygı ve sevgiler bigalı reşat herkeze hayırlı bayramlar

Dün diger konuya müdahil olmak istemedim ama buna kayıtsız kalmayacağım. UĞUR kardeşim suçlu sen değilsen de suça ortaklık etmiş oluyorsun bana kalırsa. Değmez. Eğer ortada bir şüphe dahi varsa seti paylaşmayın indirmeyin kullanmayın. Hayatımızın en önemli ânı değil ya...

Eğer ki gerçek anlamda adamın emeği çalınmış oluyor ise , esasında emeği değil direk olarak malı mülkü de calınmış demektir. Indiren için belki sorun yok ama onların günahı da paylaşana aittir. Şimdi bu durumda set kilitliydi veya değildi diye ikilemde kaldığımızda seçeceğiniz yol sizin tercihinizdir.

Bence konu kilitlenmeden direk olarak silinmeli. Bu dediğimi belki bir süre sonra anlayacak uğur. Ayrıca foruma da zarar verir bu. Tabi kişisel görüşüm bunlar benim. Aileleriniz ile Hayırlı bayramlar diliyorum.

sevgili müzisyen arkadaslar bu set resat ükünç yani bana ait piyasaya nasıl düşmüş bilmiom düşsede önemli deil çekirdek bnde ve yeni güncellemeler bnd mevcut ve burda paylaşan kişi sen tam bir nyse anladın onu ayrıca bu ilk yapım aşamasındaki set yani eski ve bunu esas piyasaya süren (burcu34) onu allaha havale edip hakkımı zerre harram zıkım ddiyorum sonuçta 8 aylık emek var bu işten para kazanıoz v böyld oldukça kimse set yapmaz ya re ssmple yada bişi oldu kırıldı set ama sorun yok allah byüktür allah rabbim kimsenin hakkını kimsedd bırakmaz ugur snd bunlardan birisin yalnız çoluk çocugumun rızkını kesenin allah ergeç hakk ettini verir dedimya allaha havle ettim bu sdt eskide olsa bçöyle yappılmamslıdı emek nerde sayın afmin lütfen bu lingi silip bu üyeyi uyarın saygı ve sevgiler bigalı reşat herkeze hayırlı bayramlar

evet usta bende yazdım gerekeni okan gümüş ben..

Varyasyonlar bozuk diye duydum o zman setin genel tanitimini yapsn intro calmasn

uğur kardeşim anlamıyosun galiba set bende bozuk ritim görmedim..sadece 1~2 atak bozuk o kadar...seti kullanıyorum yani seti kötülemek mi amacın bilmyorum ama set gayet güzel sende bi bak ritimlerin hepsine hangisi bozuksa haber ver bana paşam..

bn yuklemedım seti orgum suanda yok.ve bu yaptıgım ıcın once reşat abımden sorada sizlerden özur dılıyorum.ozrumu kabul edermı bılmıyorum ama hkkını helal et reşat abi lınkı kaldırıyorum komple benımde emeğe saygım var kımsenın hakkını yemek ıstemez.bu yasıma kadar hep durust bır ınsandım ve bole kalıcam.hepınıze hayrlı bayramlar bol kazançlar

yaw arkadaş bir tan e set yayınlıyonuz millet indiriyor biz bakalım diyıoz konu kilitli kapan mı ne ayak buu

bi hataydı kaldırdım lınkı

bn yuklemedım seti orgum suanda yok.ve bu yaptıgım ıcın once reşat abımden sorada sizlerden özur dılıyorum.ozrumu kabul edermı bılmıyorum ama hkkını helal et reşat abi lınkı kaldırıyorum komple benımde emeğe saygım var kımsenın hakkını yemek ıstemez.bu yasıma kadar hep durust bır ınsandım ve bole kalıcam.hepınıze hayrlı bayramlar bol kazançlar

böyle olması daha iyi kardeşim ara bence helallik iste

Pek taraftar degil amma paylsmdan sordm abi bole bole korgtrden indrdm dedim o eski setim dedi dmk yeni setiyms anlamadm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...