• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Repertuarına güvenen arkadaşlar buyrun.

• Konbuyu başlatan arsenic
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

arsenic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros4 + or700 v2
Herkese selam. Yıllar önce dinlemiş olduğum bir türkü vardı. Onu v2 plus ile çalmaya çalıştım. Fakat bu türkünün adını ve kimin söylediğini bir türlü anımsayamadım. Bilen arkadaşlar varsa sevinirim. Aklımda tek kalan bu türküyü bir bayan sanatçının söylediği başkada bir şey yok. Türkünün orijinalinde meyan yoktu onu da ben ekledim :) Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Repertuarına güvenen arkadaşlar buyrun.

Selam Arsenic arkadas dinledimde melodi tanidik ama hangi parca oldugunu bende cikaramadim eline saglik,kullandigin reg dosyasini paylasirmisin tesekkurler

İzzet Yıldızhan'dan "Sakine" parçasını andırıyor sanki??

Selam, ahmet arkadaş ilk çıktığında or700 almıştım ve şuana kadar işler gereği belki bir kaç ayda bir elimi sürdüğüm için hala bazı özelliklerini bilmiyorum. Mesela şuana kadar registration memory kullanmadım o yüzden istediğin reg derken neyi kastettiğini bilmiyorum. Sadece şuan usb den STYLE, VCE ve bir de eff dosyalarını kaydetmeyi biliyorum. Eğer istediğin eff dosyasıysa şayet ben elektro sazda batuh nkardeşin eff dosyasını kullanıyorum. Bu vesileyle kendisine de teşekkür ediyorum. Ahmet bana önce reg dosyasını tarif etmelisin :)

Bu arada bugün bir abimiz vesilesiyle türküyü ve söyleyenin adını buldum. Malum türkü eski bir türkü linkini paylaşayım. Sevgi Aksoy - Hele

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NJhJxyx1qRE]Sevgi Aksoy - Hele Hele - YouTube[/ame]

şimdi bu parçanın yeni versiyonu dilara :)

Selam Arsenic arkadasim caldigin parcayi bulduguna sevindim,reg :registrasyon memory orgda 1den 8e kadar aldirdigin degisik ses mixleri reg banklarina kayit edebiliyorsun,kayit islemi söyle herhangi bir ots secip memory tusu 1den 8e kadar herhangi birine registrasyona kayit yapiyorsun ve doldumu yeni bir isim verip degisik registrasyon bankalari olusturabiliriz. ve isini biraz daha kolaylastirmak amacla muzikfindere de degisik kayitlar yapabilirsin .tesekkurler