• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ribbon control

aranger

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 2x pro + breath controller
arkadaşlar aradım taradım yok.!bende breath control var şimdide ribbon controll istiyorum.görenin ilgisini çekeceğinden eminim.özellikle perdesiz enstrumanlar için müthiş bişey.neyse heryere gittim.hatta izmirde ki müzik marketlere gittim bizimkilerde breath control üretmeye çalışıyolar.ribbon controll yapın dedim videoları gösterdim şaşırdılar ..mutlaka bilgisi olan vardır.nerden temin edebilirim pa800 e bağlanırmı falan filan..neyse bu konuyu açmam iyi olacak sanırım saygılar acil cevaplarınızı bekliyorum ......haa şu line bi bakın aletin benzeri var

Cevap: Ribbon control

yok hocam o nedir ya çok daha masraflı bi teşkilattır o bana makul bişi lazım..zaten olmadı alacağım sintiyi ribbon controllü bişi alayım da kendimi tatmin edeyim bari :D varmı tavsiye

yok hocam o nedir ya çok daha masraflı bi teşkilattır o bana makul bişi lazım..zaten olmadı alacağım sintiyi ribbon controllü bişi alayım da kendimi tatmin edeyim bari :D varmı tavsiye

synth lerdeki ribbonları iyi kullanan klavyecileri görüp hemen etkilelenmeyin...

ribbonun kullanımı pitch bend den çok daha zor...
hem klavyeyi çalıp hemde sesin perdesini bozmadan nağmelendirmek oldukça zor...

ben açıkcası motif te kullanmayı pek beceremiyorum...

yok bulamıcam ben bunu ya :S

Sen en iyisi korg pa3x al bence.

Slm arkadaslar,

ben size siparis yapa biliceginiz bir adress de sunucam. Yanliz iyi düsünüp karar vermenizi isterim, cünkü kendim uzun süre kulandim gercekten cok zor olan bir alet. Ha Keman al cal ha bunu al cal. Yani pitch bender ile de aglakasi yok bu isin. Kolay gözüksede cok sabir ve zaman isteyen bir olay. Siparis icin Almanyadan bu adressden siparis ede bilirsiniz .... Lütfen yazdigim adressi Reklam olarak degil sadece sitede ki arkadasa yardimci amacli oldugunu söylemek isterim. Tekrar kolay gelsin arkadaslar Sorulariniz icin tabiki yardimci olabildigim kadar yanitlarim...

Rock Shop GmbH
Rudi Metzler & Gerd Gruss
Am Sandfeld 21
76149 Karlsruhe
Deutschland Telefon: 0721-97855-0
Fax: 0721-97855-199
E-Mail: online@rockshop.de

Sen en iyisi korg pa3x al bence.

3x bi çıksın ilk üretimi alsın millet bi kullansın yanlışları hataları belli olsun yaz sonu alıcam hocam nasipse ama direk çıkar çıkmaz almak bence mantıklı değil.nacizane kişisel fikrim.2x aldım zaten :D tşk ederim ayrıca ..