• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

RİTİM LAZIM sx 3000

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
bendeki sx 3000 xd9 un ritimlerini okumuyor bana, 2,4 lük misket türü kaşık zil usulu ritim lazım..
ritimlerden bildiginiz varsa ismi veya paylaşım yapabilecek ...
son zamanlardaki arkadaşların ritimlerini dinledim çok güzel... yardımcı olan yönlendiren arkadaşlara şimddiden tşkrler..
bu arada ben ritim yazıyorum ama akor bölümlerini bi türlü yazamadım yazarsan bende paylaşım yapacagım..

Cevap: RİTİM LAZIM sx 3000

ketron böllümünde ocak 76 niçkli agabeyimiz yeni yazdığı ritimleri paylaştı onlara bi bak istersen bulabilirisin.

hepsine baktım çok güzel ritimler ama misket tarzı kaşıklı zilli arıyorum bulabilirsem ,kendim yaptım ama akor bölümlerini bi türlü aklım ermedi,

o dediğin ritimlerden oldukça var eski ritimlere bakmanı tavsiye ederim harika ritimler var

-- oyun-01'den oyun-12 kadar vardı hepsine baktım başka bildiğiniz bu tarz varmı?

o ritimlerle ben 2 senedir süper programlar yaptım ve kendim ritim yazabildiğim halde en ufak bir yerini değiştirmeden kullanıyorum harika 3 tane ritim var onların içinde sadece ritim mix ayarlarıyla oynadım biraz daha nasıl olabilir bilmiyorum bence sen özel ritim yazdır kendine o zaman belki istediğin gibi olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

onuda yazarız arkadaşlar sıkıntı yok zaten yazmaya devam ediyorum bunlar bir bölümüydü ama yavaş yavaş oluyor gündüz muhasebeciyim akşam evde müzisyen

saol ,şöyle kaşıklı zilli bekliyorum, bu arada ben ritim yazıyorum ama, akor bölümlerini yazıyorum ama akor basınca tam istediğim sesi duyamıyorum, ben mi sesinden başlıyorum akor bölümlerini yazmaya doğrumu acaba, yoksa nası yapmalıyım ?

herhangi bi ayar yapmadım ben direk yazıyorum nasıl olmuyoki

akorları yazarken do üzerinden basarsan sorun düzelebilir...