• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritim silme

• Konbuyu başlatan KÖSE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 13K

KÖSE

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
orgun kendi hafızasındaki ritimleri ve kendi yüklediğim bazı ritimleri silmek istiyorum nasıl silebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar şşimdiden teşekkürler.....

Cevap: ritim silme

org markası ne ama?

pardon yazmayı unutmuşum pa 800

bende de pa 80 var uzerine bir kac tane set birden yukledim sanirim biraz corba oldu. hepsini birden silip tekrar bi set yuklemek istiyorum bunu nasil yapabilirim acaba.

Media tikladiginda org yada usb deki ,nelerin oldugunu görürsün sen pa800ün kini secececeksin,ALL yazar dosya adi olarak.Sirasiyla su islemleri yap.

DELETE

1)ALL
2)STYLE
3)Örnek favori 1 den silmek istiyorsun Onu sec ve sana o dosyadaki ritmler gelecekdir,hangisini silmek istiyorsan üstüne tikla delete yap orgdan ritmi silmissindir demekdir..

dediginiz sekilde disk bolumunden erase'a geldim. bende hdd oldugu icin !123, !456, !789 diye klasorler var bunlarin icinden kullanmak istemedigimin ustune gelip bank01.STY dosyasini silmek istiyorum ama hata veriyor File in Use, EXIT e basin diyo. dosya kullanimda gozukuyor ama style dosyasinin icine girip tek tek silebiliyorum bu nedendir acaba..

pa 80 deki bütün ritimleri silmek istiyorum ama hiç bir bilgim yok yardim ederseniz cok sevinirim birde ritimlerin cogu istedigimiz sekilde olmuyor kimi yüksek kimi düsük her defasında ritim düşürmekten bıktım onu kendim ayaarlayabilme imkanım varmi acaba tşk ederim şimdiden...

bilgi için teşekkür ederim

dediginiz sekilde disk bolumunden erase'a geldim. bende hdd oldugu icin !123, !456, !789 diye klasorler var bunlarin icinden kullanmak istemedigimin ustune gelip bank01.STY dosyasini silmek istiyorum ama hata veriyor File in Use, EXIT e basin diyo. dosya kullanimda gozukuyor ama style dosyasinin icine girip tek tek silebiliyorum bu nedendir acaba..

123, 456 ve 789 adlı klasördeki ritimleri silemezsin ancak HD yi full format yaparsan silinir bu sefer de HD deki diğer nevalelerini geri yükleme sorunun çıkar karar senin. Kolay gelsin Saygılarımla,

pa 80 deki bütün ritimleri silmek istiyorum ama hiç bir bilgim yok yardim ederseniz cok sevinirim birde ritimlerin cogu istedigimiz sekilde olmuyor kimi yüksek kimi düsük her defasında ritim düşürmekten bıktım onu kendim ayaarlayabilme imkanım varmi acaba tşk ederim şimdiden...

SORU : ya arkadaşlar pa80 de ritimleri sıraya koyma varmı istediğim ritmin yerini değiştirmek birde bi sorum daha olacak sık kullandığım sesleri de sıraya koymak istiyorum.neyapmam lazım şimdiden tşk
CEVAP: Disk > Load > setini sec > open > Style > open > user01 > open
simdi istedigin styleyi istedigin banka load yap. performancelerde ayni sekilde tek tek yükleyebilrsin...

Kartına ait yeni bir SET disketin var ise onu şu kekilde yükle eski STYLE falan ne varsa kendiliğinden yok olur,
ritim disketini orga yerleştir disk tuşuna bas
karşına çıkan şıklardan lood a bas
karşına new-name.set diye şık çıkacak
tekrar lood bas f1 tuşu
enter yes eminmisin diye sorar tekrar enter yes olay tamam

DEDİĞİN GİBİ HERŞEYİ SİLİP FABRİKADAN YENİ ÇIKMIŞ PA- 80 orga dönmek istiyor isen orguna FULL FORMAT ATMALISIN.
NASIL MI?

FULL FORMAT
Öncelikle 5 tane disketi şöyle hazırlaman gerek, 5 tane sıfır yani temiz disketi numaralandır 1, 2, 3... gibi internetten indirdiğin 5 disteklik bilgiyi çırılçırlak vede klasörsüz bir şekilde bilgisayarında masa üstüne at. ilk disketi bilgisayara tak ve 1 nolu os disket bilgisinin üzerine mausla çift tıkla çıkan soruya da yes de ve o anda hem disketin formatlanır hemde yükleme gerçekleşir. 5 Disketi bu şekilde hazırla. 1 tane disketi de formatla ve orga tak sonra gene böyle çırılçıplam olması koşuluyla masa üstüne atmış olduğun 3.05 veya 3.03 disketini orga tak ve normal kopyalamak suretiyle o disketi de hazırla. (bunu kopyala yapıştır yapman gerek)
Orgunu kapat ve kapalıyken işletim disketi olan 3.05 veya 3.06 disketini tak ve orgunu aç bir mesaj çıkacaktır sen orgun solalt kısmındaki fade int/aut tuşuha hızlı hızlı 3 - 4 kez bas Wayt... diye birşey çıkınca dur bekle birşeyler yüklenecektir orgun tam açıldıktan sonra gene bir kapat ve aç sonra ilk os disketini tak ve disk ulilites ten restore data ya gir ve ordan yükleme işlemini başlat org senden sırasıyla 2., 3., 4. ve 5. disketi isteyecektir onları sırasıyla takıp enter'e bas işlem bittikten sonra daha evvelce almış olduğun ALL dosyasını içeren disketin olacaktı onuda yükledinmi işlemin tamamdır şayet o yoksa normal kartına ait olan setin tamamını yükle ve diğer pad ayarlarını falan yeniden yap tamamdır. kolay gelsin Saygılarımla,

İstediğin 5 disket ve işletim sistemi disketi aşağıdaki linktedir. Tıkla lütfen,

Moderatör tarafında düzenlendi: