• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ritim ve ses yüklenebilen org arıyorum

westiabum

Özel Üye
Enst.
Yok
yaşım daha 14 fiyatta fazla maddi güç yok 250-600 tl civarında sıfır veya 2.el fiyatlarında org almak istiyorum tavsiye =>.......westiyabum@gmail.com faceden yazarsanız çıkar orada daha aktifim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ritim ve ses yüklenebilen org arıyorum

bende roland em 50 oryantal var 9 adet ritim disketi ile beraber alırsan

o orga zurna vb. yuklenebiliyormu
?

Kardeşim hiç uğraşma yaşıtın sayılırım bütçeni 750 tl yapabilirsen korg i30 al başlangıç için yeterli 650 tl den başlıyor 900 tl ye kadar var.Set vs yuklersin.Nevalesi,piyasası bol sıkıntı çekmezsin.

şimdi biri çıkar ''Pa800 al kardeşim'' der.

o orga zurna vb. yuklenebiliyormu
?

sen benim çocuklarımdan daha kuçuksun çocuğum 250-600 liralık aletten ne beklersin tabiki hayır sadece ritim yukleniyor içinde zaten kendi keman klarnet fulut yaylı sesleri var100 e yakın senin dediğingibi olması için 2500- 3000 lira vermen lazım

saolun arkadaslar tavsiyeleriniz icin tessekkur ederim. korg i30 cok guzel bir cihaz ritim vb.piyasasasi da iyi fakat cok agir oldugunu soyluyorlar. dogrumu?

Tessekurler arkadaslar hepinize. korg is 50 lere tulum vb. Yuklenebiliyormu?

Tessekurler arkadaslar hepinize. korg is 50 lere tulum vb. Yuklenebiliyormu?

Korg un pa 80 altındaki klavyelerine dışardan sample ses yüklenmiyor. İçindeki seslerle oynanarak türk enstrümanlarına benzer sesler yapılabilir. Bütçenize uygun içinde hazır türk sample enstrüman içeren ve ritim yüklenebilen klavyeler arasında yamaha a 300 tr, yamaha a1000tr(temizini zor bulursun), roland gw 8 (azcık bütçeyi aşabilir), ketron xd9, casio at 3, yamaha s 650 (bütçeyi zorlamak gerekir) sayılabilir. Bence a300 tr v2 veya v3 bakın, gayet güzel türk sesleri var. :)

Saol amttor cok tessekkurler.istedigim bilgi buydu.ozaman en iyisi butceme gore roland em 55. Bana biraZ RITIM gonderebilirmisiniz