• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ritimdeki Sts Performans sesini bulamıyorum. Pa600

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Ritimler üzerinde hazır gelen Sts performans seslerini bulamıyorum.

Veya bu performans sesini bir şekilde nasıl kayıt edebilirim.

Örneğin 6\8 (2) CV ritiminde gelen Sts4 Cevo bor yaylı...
Sts4'e tıklayıp seçtikten sonra solda perf. Sesinde de görüyorum. Ama üstüne tıklandığında gelen performans listesinde ses yok.

Cevap: Ritimdeki Sts Performans sesini bulamıyorum. Pa600

ritimi açtığında ekranın altında direk olarak sts ler gelir.(varsa Tabi)ekranın altındaki sts1 sts2 sts 3sts4 tuşları atanmış seslerdir.Performanda kaydetöek için;
-sts yi seç mesela bor yaylı,sonra bu sesler ekrana gelir.bundan sonra üst köşedeki tırnak işaretine bas,çıkan menüde performans write var onu seç ekranda sana nereye kaydetmek istediğini sorar oradan boş bir performans seç ve ok de.

ritimi açtığında ekranın altında direk olarak sts ler gelir.(varsa Tabi)ekranın altındaki sts1 sts2 sts 3sts4 tuşları atanmış seslerdir.Performanda kaydetöek için;
-sts yi seç mesela bor yaylı,sonra bu sesler ekrana gelir.bundan sonra üst köşedeki tırnak işaretine bas,çıkan menüde performans write var onu seç ekranda sana nereye kaydetmek istediğini sorar oradan boş bir performans seç ve ok de.

WRITE PERFORMANS bölümünü ayarlar vs. Icin aktif olarak kullanıyorum ama bazen kafa duruyor demekki :) Yardım icin Teşekkür ediyorum.

alışkanlıkla ilgili bir şey kafa durmuyordur:)aslında bütün aletlerde mantık aynı ama farklı şekillerde işlemler yapılıyor.

WRITE PERFORMANS bölümünü ayarlar vs. Icin aktif olarak kullanıyorum ama bazen kafa duruyor demekki :) Yardım icin Teşekkür ediyorum.

Ritimler üzerinde hazır gelen Sts performans seslerini bulamıyorum.

Veya bu performans sesini bir şekilde nasıl kayıt edebilirim.

Örneğin 6\8 (2) CV ritiminde gelen Sts4 Cevo bor yaylı...
Sts4'e tıklayıp seçtikten sonra solda perf. Sesinde de görüyorum. Ama üstüne tıklandığında gelen performans listesinde ses yok.

BENCE MESALA BAHSETTİĞİN GİBİ Sts4 Cevo bor yaylı. YI SEÇ YADA İSTEDİĞİN Sts yi EKRANIN SAĞ ÜSTÜN DEKİ OK A TIKLA YANİ (BEN ADINI KAYIT MENÜ SÜ KOYDUM) WRITE PERFORMANS I SEÇ İSTEDİĞİN YERE KAYDET OLSUN BİTSİN HAYIR LI KULLANMALAR..

önce sesi seç ve klavyede çal sonra sag üst taraftan...wrıte sts yi tıkla ve 4 stst den hangisine sesi yüklemek istersen onu seç ve bas...oses istediğin sts ye geçmiş olur...