• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Rolan G600 set nasıl yükleniyor??

• Konbuyu başlatan onur57
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

onur57

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar g600 aldım yanında 10 15 kadarda disket var ancak diskerleri açmayı bilmiyorum.. forumda okuduklarımı yapmaya çalıştım ama her seferinde disketi biçimlendirmek istiyor nedeni nedir acaba? yardımlarınızı bekliyorum...

Cevap: Rolan G600 set nasıl yükleniyor??

önce bilgisayarda açmayı dene ya disketlerin arızalı yada g600 ün flopy diski arızalı.

eski disketleri kullanma.git sıfır bir kutu disket al.10tl.ordan kullan.gene olmazsa fd.gitmiştir büyük ihtimalle...

g-600 ile gerekli yükleme riti set gibi bilgiler sitemizde mevcuttur.önce g-600 ile olan tüm bilgileri indirip arşivle.

bu arada önemli not.aletin hafızası zamanla dolar(silmene rağmen).şimdi org kapalıyken aletin üzerinde WRİTE yazan tuşa basılı olarak orgu aç.ekranda org fabrika ayarlarına gelmiştir diye gavurca yazı çıkar.ondan sonra elini tuştan çek.böylece alet formatlanıp temizlenmiş oldu.bundan sonrası yazdığım gibi sıfır disket al benim g-600 arşivinden istediğin seti indir yükle.

Disketi pc ye tak içi açılıyorsa disketin disket sağlamdır yükleyeceğin ritimi sesi disketin içine at sonra orga tak yalnış hatırlamıyorsam ekranın sağ tarafında 5 disk yazan tuşa bas oklarla aşşaya doğru in ritimler gözükür gözükmüyorsa orgun disket sürücüsü bozuktur.

hmm herkeze çok teşekkürller sanırım disketlerim bozuk çnkü bilgisarda da açmadı tekrar yenisiyle deniyeceğim..